Mikro Balloon Nedir, Kullanıcı Yorumları, Zararları?

Mikro Balloon Nedir, Kullanıcı Yorumları, Zararları?

Sizler için zayıflama ürünleri hakkında bilgi vermeye devam ediyoruz. Bu yazımızda sizlere Mikro Balloon nedir, nasıl kullanılır, kullananların yorumlarını, zararı var mı yoksa faydalı mı, zayıflatıyor mu? tüm sorunların cevaplarını sizler için hazırladık. Ürün hakkında başka sorularınız varsa bize yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

Mikro Balloon Nedir?

Mikro Balloon günümüzde mikro teknolojilerin gelişmesiyle ortaya çıkan, doğal vitamin ve minerallerle insanların günlük porsiyonlarının azaltılmasını sağlar. Kişi porsiyonun azalması sayesinde zamanla kilo vermeye başlayarak ideal kilosuna ulaşır. Özellikle zor kilo veren bireylerin zayıflamasında oldukça yardımcı olmaktadır.

Mikro Ballon bir ilaç değildir ve içerisinde doğal bitkisel takviyeler bulunmaktadır. Bu yüzden onayı ve denetimi Sağlık Bakanlığı’ndan değil Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yapılmaktadır. Mikro Balloon’un bitkisel içeriği ve özgün yapısıyla ilgili bakanlıktan onaylı ve yurtdışından patentlidir.

Mikro Balloon

Mikro balloon genel olarak mide balonu ile karıştırılmaktadır. Mide balonuyla benzer yönleri ve sonuçları bulunsa da aralarındaki en büyük fark Mikro Balloonun tamamen doğal içeriklerle üretilmiş ve vücut tarafından sindirilebilir olmasıdır. Son zamanlarda büyük ilgi görmesinin sebebi ise kullanım sırasında tokluk hissiyle porsiyonun azalmasını sağlarken vücudun yemeklerden ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri de karşılamasıdır.

Mikro Balloon Nasıl Kullanılır ve Ne Zaman Bırakılır?

Mikro Balloon’un ile hedeflenen açlık yönetimidir. Açlık yönetimiyle beraber kişi kilo vermeye başlar fakat kapsüller sayesinde besinlerden alamadığı vitamin ve minaralleri aldığı için halsizlik ve yeme bozukluğu gibi sorunlarla karşılaşmaz. Tavsiye edilen kullanım adeti ana öğünden önce bir tanedir.


Gece Kızı Çayı Zayıflatıyor mu?


Fakat kişinin kilo ve sağlık durumuna bağlı olarak ana yemekten önce 2 ve en fazla 4 adet kullanılabilir. Hedeflenen kiloya ulaştıktan sonra ise yüksek enerji düzeyi ve sağlıklı beslenmeyle kapsüllerin kullanımı günde bir adet olacak şekilde devam edilebilir. Kapsülü kullanmayı bırakmak kişinin kendi beslenmesine bağlı olarak verilen bir karardır.

Mikro Balloon Kapsülleri Zararlı Mı?

Mikro Balloon’un bilinen ve kanıtlanmış bir yan etkisi ve sağlığa zararı yoktur. Her vitamin desteğinde olduğu gibi Mikro Balloon’u da sadece sağlıklı bireylerin kullanılması tavsiye edilmektedir. Özellikle hamile, emziren kadınların ve bilinen bir mide ve benzeri bir rahatsızlığı olan kişilerin kullanmadan önce doktora danışması tavsiye edilmektedir. Ayrıca sağlıklı kilo verilmesi için aylık verilen kilonun 3 ila 4 kilo arasında olması gerekmektedir. Bu yüzden kapsülleri kullanırken düzenli olarak kilo takibi yapılmalıdır.


Moringa Çayı Kullananların Yorumları


Mikro Balloon Kullanıcı Yorumları

Genel olarak mikro balloon kullanıcı yorumları üzerinde inceleme yaptığımızda birçok kullanıcının oldukça olumlu yanıtlar verdiği görmekteyiz. Sağlığa kötü etkisinden bahseden bir kullanıcının bulunmamasının yanı sıra çoğu kullanıcı düzenli ve etkin bir açlık yönetimiyle ayda ortalama 4 kilo verdiklerini belirtmektedir.

Mikro baloon üreticilerinin de söylediği gibi kapsüller her kullanıcı üzerinde aynı kilo verme etkisini yaratmamaktadır. Kilo verimi kullanıcının sağlık durumu, metabolizması ve günlük porsiyonlarına göre değişkenlik gösterebilir.

5 YORUM

  1. Baş ağrısı yapıyor

  2. kaç yaş arası uygun acaba

  3. Valla istegramda sizin ürünü iyi karalama yapan bir urun var resminizin üzerine kocaman x işareti koymuşlar nasıl guvenecegiz isveç şurubu diye bir şey sürekli sizden bahsediyor

  4. Merhaba mikro baloon ile ilgili bilgi alabilirmiyim ürünü denemek istitorum nasıl alabilirim