Maydanoz ve Lahana Suyu Zayıflatır mı ?

Maydanoz ve Lahana Suyu Zayıflatır mı ?

Siz sağlıklı yaşayan takipçilerimiz için bugünde Maydanoz  Suyu Zayıflatır mı ve Lahana Suyu Zayıflatır mı sorularının cevaplarını hazırladık. Ve sizler için çok önemli bilgiler hazırladık, yazımızı dikkatli okuyun.

Maydanoz ve lahana suda kaynatıldığında ve bu su içildiğinde ödem atma özelliği gösterdiği için bu su gerçekten kilo kaybına sebep olur.

Tartıya çıktığınızda eksilen kiloları gördüğünüzde yüzünüz güler. Belli bir süre uygulandığında 2-3 kilo kadar kilo kayıpları olabilir. Fakat bu kilo kayıpları yağ dokusundan kaybolmadığı için aslında sağlıklı kalıcı ve gerçek bir kilo kaybı değildir. Yanıltıcı bir kilo kaybıdır. Çünkü vücuttan su ve ödem gider. Fakat su kaybı sağlıklı bir kilo kaybı değildir. Bu yüzden sağlıklı kilo vermek için kesinlikle yağ dokusundan kayıp olmalıdır. Çünkü vücuttan su gittiği zaman halsizlik, yorgunluk, çöküntü hissedilebilir. çeşitli sağlık sorunları ortaya çıkabilir veya bedenimizde doğal ama yüzümüz çöker halsiz bir görüntü olur. Bu yüzden sağlıklı ve kalıcı kilo vermek için dengeli beslenin ve yağ kaybını sağlayın.

maydanoz-ve-lahana-suyu

Bunların dışında gerçekten ödem şikayetiniz varsa maydanoz ve lahana sularını içebilirsiniz. Ancak maydanoz suyu içmek yerine aslında maydanozun kendisini tükettiğinizde yine ödem şikayetinizden kurtulursunuz. Bu yüzden özellikle lahana veya maydanoz suyunu kaynatıp içmek gibi bir eziyeti 🙂 kendinize yapmak yerine bu sebzelerin kendisini yemek ödem atmanıza yardımcı olacaktır.

Lahana suyu özellikle fazla miktarda tüketildiğinde ciddi anlamda gaz şikayetine sebep olabilir. Migde krampları yaşayabilirsiniz. Ve bu gaz şirketleri bel ağrısı oluşturabilir. Bu yüzden bu kadar gaz yapan bir suyu içmiş olmakta yaşam kalitenizi düşürebilir.

zayıflama.net olarak sağlıklı günler dileriz ve diğer yazılarımızı okumanızı öneririz. 🙂

2 YORUM

  1. Bana yardımcı olun lütfen Zayıflamak istiyorum