Biosante Detoks Nasıl Kullanılır, Kullanıcı Yorumları

Biosante Detoks Nasıl Kullanılır, Kullanıcı Yorumları

Biosante detoks insanlardaki sindirim problemleri nedeniyle oluşan fazla kiloları yok etmek için kullanılmaktadır. Kanıtlanmayan bir teoriye göre insan bağırsaklarındaki zararlı parazit, bakteri ve zarar veren maddelerden arındırmaktadır. Ama bu kanıtlanan bir gerçek değildir.

Ayrıca biosante detoksun bir ilaç değildir ve eczanelerde satılmaz. Paket içerisinde iki adet detoks ürünü vardır. Bunlar sabah detoksu ve akşam detoksu olarak ikiye ayrılır.

biosante detoks

Detoks paketlerinin içinde

yeşil elma, [** Yeşil Elma Kaç Kalori **]

pancar kürü,

yeşil limon ve alkali [** Limonlu Su Zayıflatır mı? **]

maddeler bulunmaktadır.

Doğal ve anti alerjik yapısı ile birlikte vücuttaki zararlı maddelerin vücuttan atılmasını sağlar. Bu şekilde vücuttaki yağlar hızlıca parçalanmaya başlar. Detoks setinin iki farklı zaman dilimine göre ayarlanmasının sebebi ise insanın biyolojik saatinin dikkate alınmasıdır çünkü insan vücudu sabah saatlerinde daha hızlı bir metabolizmaya sahipken bu hız akşam vakitlerinde azalmaktadır.


Biosante Detoks Nerede Satılır, Fiyatı Ne Kadar

Eczanelerde satılmamaktadır. Genel olarak internet üzerinden satışı yapılmaktadır. Ürünü almadan önce alım yapacağınız siteyi araştırıp alınız veya bilindik sitelerden alınız ( gittigidiyor – n11 ). Ürünün 15 günlük kullanım paketi 45-50Tl civarında, Aylık kullanım paketi 50-100tl civarında satılmaktadır.

Biosante Detoks Faydaları ve Zararları

Biosante detoks genel olarak vücudun yağ yakmasını hızlandırır, düzene girmesini sağlar, kimyasal madde içermediği için yan etkileri görülmez ve yenilen yemeklerin %85’lik dilimine kadarını tutarak kişinin kilo almasını engeller, bu şekilde doğal bir şekilde kilo verilmesini sağlar.

Klinik veriler tarafından bir yararı gözükmese de hamile ve emziren kadınların kullanmaması tavsiye edilir. Ayrıca içerisindeki elma, limon ve pancar maddelerine alerjisi olanların da kullanılmaması tavsiye edilir.

Biosante Detoks Nasıl Kullanılır?

Paket içerisinde gelen ürünlerin vakitlerinde kullanılması oldukça önemlidir. Biosante sabah ürünü uyanır uyanmaz aç karın ve bir bardak su ile tüketilmektedir. Bu şekilde vücut uyarılır ve arınmaya başlar. Akşam ürünü ise akşam yemeğinden sonra bir bardak su ile tüketilmelidir. Akşam detoksu vücudu gece yağ yakmaya hazırlar.

Biosante Detoks Kullanıcı Yorumları

Biosante Detoks kullanıcılarının yorumları oldukça değişkenlik göstermektedir. Bu ürünlerin tadının diğer ürünlere göre güzel olduğunu ve yarar sağladıklarını söyleyenlerin yanı sıra ürünün kargo evresinde hasar gördüğü yönündeki şikayetlerde vardır. Ayrıca ürünlerin etkisini göremeyen kullanıcılarda yorumlarını olumsuz yönde kullanmışlardır. Genel itibariyle bir zararı olmasa da bazı kullanıcılar etkisini fark etmediklerini dile getirmişlerdir.

Etiketler