Açlık Otu Nedir Kullananlar Yorumları Zayıflatır mı ?

Açlık Otu Nedir Kullananlar Yorumları Zayıflatır mı ?

Açlık Otu Nedir, Nasıl İçilir, Nasıl Kullanılır ve Zayıflatır Mı ? Açlık Otu Kullananların Yorumları ve Zararları Var mı ? Açlık Otu ile Zayıflama, Fiyatı Ne Kadar ? ve aklınıza takılan tüm sorularınıza yazımızda detaylıca cevaplayacağız.

Özellikle bayanların tabi belli bir yaş üstü erkeklerinde problemlerinden biri olan kilo sıkıntısı günümüzde oldukça fazla yaygınlaşmaktadır. Özellikle kilo problemi yaşamamızın sebebi de günümüzdeki yiyeceklerin işlenmiş olmasından dolayı insanlar oldukça fazla kilo almaktadırlar. Bayanlar kilo vermek için de pek çok farklı diyet listeleri denemektedirler. Fakat bu yöntemlerden çoğu sağlıklı olmadığı için kişiler problemler yaşamaktadır ve hatta sağlıklarını kaybeden kişiler bile olmuştur. Bu yüzden daha doğal yöntemlere yönelimler başlamıştır. Bu yöntemlerden biri de açlık otu ile zayıflama yöntemidir. Bu yöntem kişilerin metabolizmasını harekete geçirdiği için toksinlerin atılımı sağlanır ve kilo verme işlemi daha hızlı geçekleşir.

açlık otu


Açlık Otu Zararlı mı ve Fiyatı ?

Bitkisel olduğundan dolayı da kişilerin sağlıklarına herhangi bir zararı yoktur.

Aktarlarda bulabileceğiniz gibi n11 – hepsiburada gibi alışveriş sitelerinde de satılmaktadır ve 1. kalite ve taze olanların kilo 30-40 tl aralığındadır.


Açlık Otu Nedir?

Metabolizmayı hızlandırır ve sindirim sistemini düzene sokar. Aynı zamanda yağ yakıcı ( yağ yakıcı diyet ) özelliği vardır ve zayıflamanızı hızlandırır. Mide rahatsızlığı çekenler için şifa olacak bir ottur. Her türlü mide hastalığına iyi gelmektedir. Hazımsızlık, gaz gibi metabolik sorunlarınızı da çözecek olan bu ot pek çok faydaya sahiptir. Ayrıca toksinlerinizi atmanıza da yardımcı olduğu için kısa sürede şişkinlik hissinden de kurtulacaksınız.

Açlık Otu Nasıl Kullanılır?

Bayanların çoğu zayıflamak için pek çok farklı diyet programı uygulamaktadır. Bu diyet programları bayanlarda kabızlığa sebep olabilmektedir. Bu da kilo verimini durdurur. Bunun için açlık otunu diyetinizin yanında takviye olarak alabilmeniz mümkündür. Açlık otu ile zayıflama yöntemi metabolizmayı hızlandırdığı için hem kabızlık probleminizi çözmüş olacaksınız hem de kilo vermeniz hızlanacaktır.

Tarif : 12 tane açlık otu yaprağını cezve içerisine koyunuz ve kaynatmaya başlayınız, daha sonra bu suyu süzünüz ve bir kaba koyunuz. Soğumasını bekleyiniz. Soğuyan açlık otu suyunu günlük olarak bir bardak şeklinde içiniz. Bunun düzenli bir şekilde bir hafta boyunca uygulayınız. Fakat bir haftalık kullanım sonunda mutlaka ara vermelisiniz. Bir hafta kadar vücudunuzun dinlenmesine izin veriniz. Çünkü bu ot metabolizmanızı hızlandıracağı için devamlı kullanımda böbreklerin tembelleşmesine sebep olabilir. Bu yüzden birer hafta ara ile kullanmak en sağlıklı şeklidir.

Açlık Otu Zayıflatır Mı?

Oldukça faydalı bir ottur ve herhangi bir yan etkisi de olmadığından dolayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu otu sadece zayıflamak için de değil metabolizmanızı rahatlamak için de gece yatmadan önce kullanabilirsiniz. Açlık otu ile zayıflama yöntemi kısa sürede işe yarar ve kişilerin olumlu yönde sonuç almasını sağlar.

Açlık Otu Kullananların Yorumları

 • Gece bile kalkıp tatlı yiyen biri olarak 7 kilo verdim ama biraz cırcır yapıyor 🙂
 • haftada 3-4 kez sıcak şekilde tüketip birazda egzersiz yaptım sonuçlar çok güzel.
 • doğum sonrası kilolardan kurtulmak için denedim ve akşam yemekten sonra kaynatarak içip 2 ayda yaklaşık 10 kio verdim.
 • akşamları 9-10 gibi içiyorum ve 2 kilo verdim.
 • komşu 10 kilo verdi bu ot sayesinde tabi boğazına da hakim oldu ve bol bol su + sıvı tüketilmesi gerekiyormuş.
 • şekersiz için tuvaletten önce biraz karın ağrısı oluyor.
 • diyet ile beraber her akşam küçük bir fincan içiyorum 9 aylık süre içinde 405 kilo gitti (114 –> 69)
 • ben günce 2 kez olmak üzere 10 gündür kullanıyorum. 86.6 –> 84.5 düştüm ve hiçbir yan etkisi olmadı.
 • ilk başta vücut alışana kadar (herkeste olmayabilir) tuvalete fazla çıkabilirsiniz. Kesinlikle zayıflatıyor.

Not : Alırken aldığınız aktar, eczane veya satıcıya detaylı kullanımı hakkında bilgi isteyiniz.

 

 

Kırmızı Pelerin Çayı Kullanımı Ve Kullanıcı Yorumları

 

Moringa Çayı Kullananlar, Yorumları ve Zayıflatır mı?

 

Gece Kızı Çayı Nasıl Kullanılır, Nerede Bulunur ve Yorumlar ?

2 YORUM

 1. bende kullandım ama bırakınca bağırsaklarımın çalışmadığını farkettim sadece bendemi odu acaba

 2. Evet irem dediğin gibi bırakınca bağırsak tembelliği yapıyor.