Lipogel Krem Nedir, Nasıl Kullanılır, Kullananların Yorumları

Lipogel Krem Nedir, Nasıl Kullanılır, Kullananların Yorumları

Yaz aylarına doğru zayıflamak ve fit vücuda sahip olmayı hepimiz isteriz. Bunun içinde zayıflama ürünleri, diyetler ve zayıflama çaylarını deneriz. Bugünde sizlere zayıflama kremi olan lipogel krem hakkında bilgi vereceğiz. Lipogel krem nedir, nasıl kullanılır, yan etkisi var mı, kullanıcı yorumlar ve aklınıza takılan tüm sorulara cevap veriyoruz.

Lipogel Krem Nedir ?

Zayıflama ürünlerinden lipogel kremi ayıran özelliklerden biri doğrudan yağların üzerine sürülüyor ve yağların parçalanmasına yardımcı olmasıdır. Tamamen bitkisel olan bu jel krem sayesinde sağlıklı ve doğal bir şekilde zayıflayabileceksiniz.

lipogel krem

İşin en güzel tarafı da herhangi bir kimyasal madde barındırmadığı için teninizde herhangi bir sorun teşkil etmeden rahatça ve güvenle kullanabileceğiniz bir ürün olmasıdır. Yağlarla direkt temas halinde olduğu için yağları parçalayarak vücuttan dışarı atmamızı sağlayacaktır. Zaten diğer zayıflama yöntemlerinden ayıran en büyük özelliği de bu, diğer zayıflama yöntemleri vücudun su oranı düşürürken lipogel krem tamamen yağlı bölge üzerinde etki göstermektedir

Lipogel Krem Zararlı mı Yan Etkisi Varmı

Tamamen bitkisel olduğu için herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır. Doğal bitki özlerinin birbirine karıştırılması ile oluşturulan bu jel kremi gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ve olumlu sonuçlar alabileceğiniz bir kremi olduğunu unutmamanız istiyorum, ama yine de hassas cilt tiplerine sahip olan müşterilerimize vücutlarının ufak bir bölümünde kremi denemelerini tavsiye ediyoruz ve kesinlikle kullanmaya başlamadan önce kullanım talimatlarına okumanızı öneririz.

Lipogel Krem Nasıl Kullanılır

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi lipogel kremi vücudunuzun zayıflamak istediğiniz bölgesine direkt olarak sürerek kullanabilirsiniz. Kullanım sırasında yağları direk temas halinde olduğu için terleme yapacaktır. Dolayısıyla açık renk tişörtler giymemenizi öneriyoruz.

Günlük hayatınızı etkilemeden kullanabileceğinizi de yenilemek istiyoruz. Bu doğal kremi sabah ve akşam olmak üzere mutlaka Günde 2 defa kullanılmalısınız ve kesinlikle kilo vermek istediğiniz bölgenin üzerini kullanımdan önce yıkamanız gerekiyor. Temiz ve kuru yüzeye kremi yayın 2 dakika içinde lipogel krem vücudumuz tarafından emmeye başlayacaktır.

Lipogel Kullanıcı Yorumları

– Doğum yaptıktan sonra hamilelik süresinde aldığım kiloları bu krem sayesinde kolaylıkla verdim. İstediğin bölgeye göre nasıl kullanmam gerektiğini satın aldığım arkadaşlar anlattılar sağ olsunlar ve bende işe yaradı. 😊

– Kullanımı kolay oldukça da işe yarıyor ben her gün yarım saat spor yaptıktan sonra vücudumda incelmesini istediğin bölgeye sürüyorum ve daha hızlı sonuç almamı sağlıyor.

– Kullanım talimatlarına okuduktan sonra kesinlikle işe yaradığını söyleyebilirim daha öncesinde birçok zayıflama ürünü kullandığım için o kadar tereddütte aldım ama kesinlikle harika sonuçlar çıkartan bir krem ben çok memnun kaldım 😊

Etiketler

2 YORUM

  1. Iyi gunler 100 kg yum içindeki maddeler neler greyfurt varmi kafein çünkü eplepsi hastasiyim şeker hastasiyim ilaç iciyom zararı olurmu dapakin diaformin seraguel iciyom ve 1 kutu kullandinmi 1 ayda kac kilo verdiriyor krem

  2. Krem spor yapmadan kullanılıyormu