Naturbes Liposlimmer Anti Selülit Kremi Nedir, Nasıl Kullanılır?

Naturbes Liposlimmer Anti Selülit Kremi Nedir, Nasıl Kullanılır?

Selülit sorunu olanlar içinn Naturbes Liposlimmer Anti Selülit Kremi detaylı bir inceleme yaptık ve nedir, nasıl kullanılır sizlere bu konuda bilgi vereceğiz. Yaz yaklaşırken deniz sezonuna selülitsiz bir şekilde girmek kim istemez ki 🙂

Özellikle kadınların en büyük problemlerinden bir tanesi ise vücutta oluşan selülitlerdir. Kilo alıp verme, yanlış beslenme, sigara ve alkol kullanımı, yeterli miktarda su tükenmemek ya da metabolizmanın yeterli hızda çalışmaması gibi onlarca sebepten dolayı oluşan selülitler artık birçok insanda meydana gelen bir rahatsızlık haline gelmiştir.

Ayrıca tam ve kesin bir tedavisi de bulunmamaktadır. Bu yüzden selülitle baş etmeye çalışan insanlar yeni çıkan bir tedavi ürünü olan naturbes liposlimmer anti selülit kremi nedir sorusunu oldukça sık dile getirmeye başlamışlardır.

naturbes liposlimmer anti selülit kremi

Naturbes liposlimmer anti selülit kremi içerisinde selülite karşı 9 ayrı etken maddeyi barındıran patentli ve tescilli bir üründür. Selülitlerin giderilmesinde oldukça başarılı sonuçlar doğuran bu kremin içerisinde bulunan maddeler ise yararı birçok kişi tarafından onaylanan

kafein,

retinil palmitat,

l-karnitin,

gotu gola,

at kestanesi,

ada çayı,

e vitamini

yeşil çay ekstrasıdır.

İçerisindeki ürünlerin yararlarından sırayla bahsetmek gerekirse, ilk ürün olan kafein cilt altındaki yağların hızlıca yakılmasını sağlar ve ayrıca yağ hücrelerinin gittikçe ufalarak cildin daha gergin hale gelmesini sağlar.

Retinil palmitat ise hücrelerin içindeki kolejlerin artmasını sağlayarak cildi onarır ve elestik yapısının daha fazla olmasını sağlar. L-karnitin maddesi ise metabolizma taşıyıcı özelliğinden dolayı hücre akışının hızlanmasını sağlar.

Bunların yanı sıra diğer etken maddeler ise DNA’ların onarılmasını, yağ depolanmasının önüne geçilmesini, cildin nemlendirlmesi, escin lenf ödeminin azaltılması ve benzeri olarak kanıtlanan onlarca yararı bulunmaktadır.

Naturbes Liposlimmer Anti Selülit Kremi Nasıl Kullanılır?

Yararlı özelliklerinin yanı sıra naturbes liposlimmer anti selülit kremi nasıl kullanılır sorusu da oldkça merak edilen sorulardan bir tanesidir. Krem kullanma aşamasına geçmeden önce aksi bir durum gelişmemesi amacıyla testinin yapılması gerekmektedir.

Test için bir miktar kremi kol dirsek altı bölgelerine sürerek yaklaşık olarak 15 ile 20 dakika bekleyebilirsiniz. Kızarıklık ya da başka bir belirti oluşmadıysa kremi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Krem kullanımı için sorunlu bölgelere iyi bir şekilde sürmeniz yeterlidir. Yalnız kremin verimini artırmak amacıyla birkaç şey uygulayabilirsiniz. Bunlardan ilki kremi kullanmaya başlamadan önce soğuk ve sıcak duş alıp duş sırasında da sorunlu bölgelerin iyi bir şekilde çitilendiğinden emin olabilirsiniz.

Ayrıca krem kullanımdan sonra spor yapılmasını etkisini artırabilmektedir. Bunun yanı sıra kremin verimini artırmak amacıyla günde iki kere sabah ve akşam olmak üzere kullanabilirsiniz. Unutulmaması gereken bir şey daha var ki krem kullanımında sonra ellerin yıkanmasına dikkat edilmesi gerekir.

Etiketler