Protelan Nasıl Kullanılır, Kullanıcı Yorumları, Fiyatları ve Zararları?

Protelan Nasıl Kullanılır, Kullanıcı Yorumları, Fiyatları ve Zararları?

Protelan Nedir ve Nasıl Kullanılır ? Protelan Zayıflatır Mı ve Zararları Nelerdir ? Protelan Kullanıcı Yorumları ve Kaç Kilo verdirir ? aklınıza takılan tüm soruları cevaplıyoruz.

Son dönemde hızlı kilo vermek isteyen kişilerin sıklıkla kullanmış olduğu ürünlerden biride Protelan olarak öne çıkmaktadır. Televizyon ekranlarının ve sağlık programlarının tanıdık yüzü olan 33 yıllık hekim olan Dr. Murat Topoğlu tarafından formüle edilen ve ürettirilen bir GIDA’dır. Bir çok kişi ilk gördüklerinde ilaç veya gıda takviyesi sanmalarına karşın işin aslı Protelan bir gıda ürünüdür. Sütle veya yoğurt ile karıştırılarak hazırlanan Protelan öğün yerini almaktadır. Örnek olarak kahvaltıda sütle içtiğinizde kahvaltınızı yapmış olursunuz.


Protelan Fiyatı Ne Kadar ?

Protelan şuanda sadece internet üzerinden satılmaktadır. Eczane ve aktarlarda bulunmamaktadır. Protelan şuanda özellikle resmi internet sitesi üzerinden satılsada ülke çapında bazı eczanelerde ve aktarlarda satımlaya başlamıştır.İdeal kiloya ulaşana kadar kullanılması gereken Protelan 7 günlük, 14 günlük, 3 haftalık ve 4 haftalık setler halinde satılmaktadır. Bu paketler 89TL’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.

Ayrıca internet sitesinden verilen siparişlerde 25TL değerindeki shaker sallama kabı ve Protelan’a özel beslenme programı hediye olarak gönderilmektedir. Bir çok firmanın aksine internet üzerinden verilen siparişlerde kargo ücreti veya kapıda ödeme ücreti ödemezsiniz. Ayrıca Türkiye’nin önde gelen büyük sitelerinden de Protelan satın alabilirsiniz.

İnternet üzerindeki fiyatları ise değişiklik göstermektedir, satış yapan siteler üzerinden kontrol edebilirsiniz.


Protelan Kullanan Ünlüler Kimler

Protelan sağlıklı bir öğün yemeği olmasından ve hazırlanmasının kolaylığı sebebiyle özellikle yoğun tempoda çalışan insanlar tarafından da çok fazla tercik edilmektedir. Bu özellikleri yüzünden ünlüler dünyasında da sık kullanılan Protelan çok yoğun çalışan kişiler tarafından da tercih edilir. Protelan kullanan ünlülerden bazıları aşağıdadır.

 • Lara
 • Nadide Sultan
 • Reyhan Karaca
 • Sibel Turnağöl
 • Sevda Demirel
 • Gelincik
 • Meral Karadağ
 • Aysun Kaya
 • Aslı Hünel

protelan


Protelan Nedir?

Zayıflamaya yardımcı olmak üzere hazırlanan özel bir gıda takviyesidir. Belirlenen saatlerde yoğurt  (*** hurma yoğurt diyeti ***) ya da süt içerisine katılarak tüketilen öğün yemeği olarak tanımlanmaktadır. Tamamen bitkisel olarak hazırlanması, hayvansal proteinler içermesi ve en önemlisi de Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmesi nedeni ile diğer zayıflama yöntemlerinden ayrılmakta olup vücudu protein açısından desteklemesi sayesinde zayıflarken kişinin kas kaybı yaşamasını da önlemektedir.

Protelan Zayıflatır Mı?

Diğer zayıflama ürünlerinden farklı olarak Protelan içerisinde özel olarak hazırlanmış olan bir beslenme programı ile gönderilir. 3 haftalık bir beslenme programı listesi uygulanmakta olup bu listeye birebir uymanız, günlük 2,5 – 3 litre su tüketmeniz ve düzenli fiziksel aktiviteler den bulunmanız durumunda kilo vermeniz garanti edilmektedir. Narenciye lifleri sayesinde fazlasıyla tokluk hissi veren Protelan, ayrıca içindeki 12 vitamin ve 11 mineral ile vücut direncinizin düşmemesini sağlar. 18 aminoasit barındıran Protelan bu amino asitler sayesinde sağlıklı bir şekilde yağ yakımını en üst seviye çıkarmayı hedeflemektedir.

Protelan Nasıl Kullanılır?

Kullanımı son derece basit olan Protelan için dikkat edilmesi gereken tek nokta kullandığınız süre boyunca mutlaka 3 haftalık programa harfiyen uymanızdır. Programın tek bir öğününü dahi atlamanız kilo verme miktarınızı olumsuz etkileyecektir. Kullanım için açmış olduğunuz ürünü 250 gramlık bir kâse yoğurdun içerisine ya da 250 ml. bir bardak süte katarak içmeniz yeterlidir. Ürünün en büyük özelliği barındırdığı yoğun protein miktarı ile açlık hissini azaltması ve kişinin gönderilen beslenme programına zorlanmadan uymasını sağlamasıdır.

Protelan Zararlı Mıdır?

Hayır, kesinlikle Protelan’ın sağlık açısından zararlı hiçbir yan etkisi yoktur. Aksine ürün içerisinde yoğun miktarda protein, vitamin ve mineral barındırdığı için zayıflama döneminde kişinin bünyesini destekleyerek kas kütlesini korumasına ve sağlıklı bir şekilde kilo vermesine yardımcı olmaktadır. Kas kaybı yaşanmadığı için aynı zamanda kilo veren kişilerde vücutta sarkma olmasını engeller ve açlık hissini engellediği için diyet yapmayı kolaylaştırır.


Protelan Kullanıcı Yorumları

 

 • Yaklaşık 40 günde 12 kilo verdim ama hergün 30dk yürüyüşde yapıyorum.

 • Ürünü kullanıyorum ama pek memnun değilim çünkü menüler az ve aç kalıyorum, spor yapıyorsanız temelli açıkıyorsunuz

 • Kilo verdiriyor ama bırakınca eskiye dönüyorsun

 • ilk 2 gün zorlamasına ragmen 1 haftada 2 kilo verdim

 • Bende kullanıyorum gerçekten işe yarıyor ama inşallah yan etkisi yoktur :S

 • ilk hafta 3.5 kilo, ikinci hafta 2.5 kilo ve son hafta 2 kilo olmak üzere 3 haftada 8 kilo verdim 🙂

 • 1 Ayda Kaç kilo verebilirim ?

 


Sizlerde yorum ve görüşlerinizi paylaşabilir ve kullanmayı düşünenlere bilgi vermiş olabilirsiniz. Kullanmayı düşünenlerde aklına takılanları yorum alanından bizlere sorabilir. ZAYIFLAMA.NET ekibi olarak elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.

 

Gece Kızı Çayı Nasıl Kullanılır, İçindekiler ve Zayıflatır mı?

 

Moringa Çayı Kullananlar, Yorumları ve Zayıflatır mı?

 

Kırmızı Pelerin Çayı Kullanımı Ve Kullanıcı Yorumları

 

Açlık Otu Kullananların Yorumları ve Zayıflatır mı ?

2 YORUM

 1. arkadaşlar zayıflama ürünü nedir bilmem ama eczaneden bir kilo kontrol sağlayıcı bir ürün adım acopex adında 30 kiloya kadar bununla verebileceğimi söylediler doğal mide kelepçesi olarak geçmektedir.