Gece Kızı Çayı Nedir, Nasıl Kullanılır, İçindekiler

Gece Kızı Çayı Nedir, Nasıl Kullanılır, İçindekiler

Gece Kızı Çayı ile Zayıflayanlar ve Yorumları Nelerdir. Gece Kızı Çayı Nedir ve Nasıl Kullanılır, İçindekiler ? Gece Kızı Çayı Eczanelerde ve Aktarlarda Bulunur mu, Gece Kızı Çayı Fiyatı Ne Kadar ? ve Aklınıza Takılan tüm sorulara yazımızda cevap vereceğiz..

Kış döneminde hareketin kısıtlanması ve televizyon karşısında geçirilen zamanın artması ile beraber kilo alım hızı artarken yaz dönemine girişte ise bu kiloların verilmesi için arayışlar başlamaktadır. Kolay bir şekilde hızla kilo vermek isteyen kişilerin tercih ettikleri yöntemlerden biride zayıflama çayı kullanmaktır. Her dönem kullanılan zayıflama çaylarının isimleri değişirken gece kızı çayı ise yeni yeni popüler olan zayıflama çayları arasında yer almaktadır.


Gece Kızı Çayı Eczanelerde Satılıyor mu?

Gece Kızı Çayı tüm eczanelerde bulunmamaktadır. Eczaneler genellikle kendilerinden talep edilirse bu ve benzeri çayları temin etmektedirler. Çevrenizdeki eczanelere sorup yoksada temin edebiliyorlarmı danışmanızı öneririz.


Gece Kızı Çayı Aktarlarda Bulunur mu?

Gece Kızı Çayı Genelde web siteleri üzerinden satılmaktadır. Ama her web sitesine de güvenilip almamak gerekiyor. Sahte ve sağlıksız ürünleri gönderme ihtimalleri vardır. Onun yerine çevrenizdeki tanıdık bilindik aktarlardan temin edebilirsiniz. Aktarların bir kısmında bulunurken bir kısmıda satmamaktadır. Talebin çok olduğu il ve bölgelerdeki aktarlarda bulma şansınız var ama küçük şehirlerde bu biraz daha zor olabilir. Bulamazsanız da orjinal ürün belgesi ve sağlık bakanlığı onaylı ürün satan web sitelerinden temin etmenizi öneririz.


Gece Kızı Çayı Satış Fiyatı

Ürün 2 Aylık kullanım şeklinde paketlenmiş ve bu şekilde satışı yapılmaktadır. Ürün eczanelerde ve  aktarlarda fiyatı 40tl – 60tl arasındadır. n11 başta olmak üzere bir çok web sitesinde de 40tl + kargo parası olarak satılmaktadır. Ama çoklu alımlarda fiyat daha uygun hale gelmektedir. Yanlız bize soracak olursanız ilk 1 paket alıp denemeniz eğer memnun kalırsanız toplu şekilde sipariş vermeniz.

gece kızı çayı

Gece Kızı Çayı Nedir?

Kilo almanın en önemli nedenlerinden biride vücutta ödem birikmesidir. Gece kızı çayı vücutta oluşan ödemin atılmasını sağlamak amacı ile geliştirilen tamamen bitkisel zayıflama çayıdır. İçerisinde her biri zayıflamaya olumlu etkisi olduğu kanıtlanan ıhlamur, kiraz sapı, avokado, tarçın ve yeşil limon kurusu barındırmaktadır. İçerisinde bulundurduğu bu bitkiler sayesinde hem vücutta bulunan fazla ödemin atılmasını sağlamakta hem de bağışıklık sistemini güçlendirerek vücutta detoks etkisi oluşmasını sağlamaktadır.

Gece Kızı Çayı Nasıl Kullanılır?

Genelde piyasada satılan gece kızı çayı kutusunda 15 adet demlenmeye hazır poşet bulunmaktadır. Kutudan çıkan bir demleme poşeti taze kaynatılan bir fincan sıcak suyun içerisine konularak öğle yemeğini tükettikten bir saat sonra ve gece uyku saatinden 1 saat önce olmak üzere günde 2 kere içilmelidir. Çayın sıcak suyun içerisinde 5 dakika kadar dinlendirilmesi yeterli bulunurken yapılan çayın her seferinde taze olarak hazırlanması ve demlendikten sonra uzun süre bekletilmeden hemen tüketilmesi önerilir.

Gece Kızı Çayı Zayıflatır Mı?

Aslında çayı kullanan kişilerin ilk yaptıkları yorumlar ödem atma konusunda oldukça etkili olduğunu göstermektedir. Kullanıcıların büyük bir bölümü ilk hafta içerisinde 2,5 – 3 kilo arasında kilo verdiklerini belirtirken verilen bu kilonun büyük bir bölümü aslında vücuttan atılan ödemden oluşmaktadır. Çayın olumlu etkilerinin görülebilmesi için en azından 1 aylık düzenli kullanımı önerilmektedir.

Gece Kızı Çayı Zararlı Mı?

Diğer zayıflama hapları ve ürünler ile kıyaslandığında tamamen bitkisel olması nedeni ile gece kızı çayının yan etkileri yok denecek kadar azdır. Ancak içerisinde ıhlamur bulunduğu için uykusuzluk sorunu yaşayan kişilerin ve kronik hastalıkları olan kişilerin mutlaka kullanmadan önce doktorlarına başvuruda bulunmaları önerilmektedir.


Gece Kızı Çayı İçindekiler

 • kiraz sapı
 • yeşil limon kurusu
 • avakado yaprakları
 • ıhlamur
 • tarçın

Gece Kızı Çayı Kullanıcı Yorumları

 • Uzun süredir kullandığım bir ürün, zaten bitkisel ürünlerden oluştuğu için bir yan etkisi olmadı sanırım 🙂 Tek sıkıntı biraz fazla tuvalet ihtiyacı..
 • İçindeki bitkilerden herhangi birine alerjiniz yoksa herhangi bir zararı yok bence
 • 2 ay boyunca yemeklerden sonra kullanmama rağmen pek bir etkisi olmadı
 • 2 gündür kullanıyorum şuanda bir etkisi yok ama zaten bir süre kullandıktan sonra etkisi belli oluyormuş sanırıım :S
 • Vücudumdaki ödemi atmayla başladı şunda 3 kilo vermişim
 • Hiç bir işe yaramadı boşa para veriyoruz 🙁

Zayıflama.net Sonuç : Zayıflama çayı olarak bitkisel bir ürün olduğundan içindekilere herhangi bir alerjiniz yoksa sorun yaşamazsınız gibi duruyor. Kullanıcıların yorumlarına bakılırsa bir kısmı işe yaradığını ve zayıflamaya yardımcı olduğunu belirtirken bir kısmı da herhangi bir etkisi olmadığını belirtmiş. Önerimiz eğer zayıflama çayını kullanmak istiyorsanız sadece çay içip zayıflayacağım deyip beklemeyin. Düzenli günlük spor en kötü ihtimal yürüyüş yapın ve yediklerinize dikkat edip akşam 7 den sonra yemek yemeyin. Son olarak ta bol bol sıvı tüketin.

 

Moringa Çayı Kullananlar, Yorumları ve Zayıflatır mı?

 

Kırmızı Pelerin Çayı Kullanımı Ve Kullanıcı Yorumları

 

Açlık Otu Kullananların Yorumları ve Zayıflatır mı ?

1 YORUM

 1. Meri Detox Tea ile 1 ayda 6-9 kilo verebilirsiniz. Hem kilo verirsiniz hemde toksinlerden kurtulabilirsiniz. Sağlık bakanlığı onaylı bakım ürünleri için k**************** sayfasına bekleriz.