Forx5 Çayı Nedir, Nasıl Kullanılır, Zayıflatır mı?

Forx5 Çayı Nedir, Nasıl Kullanılır, Zayıflatır mı?

Zayıflama çayı ile zayıflama isteyenler için yeni ürünlerde Forx5 Çayı Hakkında sizlere detaylı bilgi vereceğiz. Bu bilgiler içerisinde Forx5 çayı nedir, nasıl kullanılır, İçindekiler, zayıflatır mı, yararları nelerdir, zararlı mı ve yan etkisi var mı? bunlar ve aklınıza takılan tüm sorulara cevap vereceğiz.

Forx5 Çayı Nedir

2008 senesinde üretimi vesatışına başlanan Forx5 çayı, kaliteli içerikler sunmaya ve kullanıcılarını zayıflatmaya başarıyla devam eden doğal ve bitkisel içerikli bir çaydır.

Forx5 Çayı İçindekiler;

Biberiye,

Sinameki,

Kitre,

Lahusa Şekeri,

Sandroz Sakızı,

Keten Tohumu,

Funda, Ginseng,

Mate ve Safrandır.

Sağlıklı ve doğal yollarla kilo verilmesine yardımcı olur.

Forx5 Çayı Yararları Nelerdir?

forx5 çayı

Forx5 çayı içerisinde bulunan faydalı ve doğal içerikler, metabolizmayı hızlandırma, açlık hissini yok ederek tok tutma, bağırsakları düzenleme gibi birçok faydalı sonuçlara yol açar ve bunun neticesinde kişi yağlarını eriterek kilo vermeye başlar. Yağlarını eriterek diyoruz çünkü sadece su kaybederek ya da kaslardan verilen fazlalıklar aslında kilo vermek değildir.

Açlık hissini yenerek tokluk hissini yükseltmesi ve diyet yapanlarda görülen enerji eksikliğini tam bir enerji dopingine çevirmesi, içerisinde bulunan Ginseng sayesindedir. Ginseng gerçekten de mucizevi bir üründür ve özellikle rejim yapanlarda ortaya çıkan halsizlik durumunu tam tersine çevirerek onlara enerji verir, öte yandan kilo verme azmini pekiştirir. Ginseng Uzakdoğu ülkelerinde 5000 yıllık tedavi amaçlı kullanılan bitkilerden biridir ve ülkemizde yeni yeni tanınmaktadır.

Keten tohumu, içeriğinde bulunan ve son derece önemli yağ asitlerinden Omega 3 ve Omega 6 yağlarını içerir. Vücudumuz tarafından kendi kendine üretilemeyen yağlardan Omega 3; hem sağlığımıza son derece faydalıdır hem de hızlı ve sağlıklı kilo vermemizi sağlamaktadır. Yağ nasıl kilo verdirir diye düşünüyorsanız sakın endişeye düşmeyin. Uzmanlar kilo veremememizin en önemli sebeplerinden birinin vücudumuzda yararlı yağların olmamasından kaynaklandığının altını çizmişlerdir. Bu yağların başında Omega 3 adlı, vücudun ancak dışarıdan gelen besin takviyeleriyle kullanabildiği yağlar gelir.

Hibiskus, Amerikan Kalp derneği tarafından kalp dostu olarak nitelenmiş, kan dolaşımını ve şekeri dengeleyen bir bitkidir. Antioksidandır, vücudun zayıflama döneminde eksikliğini çektiği vitaminleri tamamlar, kansızlığa sebep olan demir eksikliğini tamamlar. Bu dönemde sürekli hasta olan kişilere özellikle C vitamini takviyesi yaparak, vücudun bağışıklık sistemini güçlendirir.
Bu açıdan bakarsak Forx5 çayı içerdiği güçlü bitkisel ürünler sayesinde kesinlikle yararlı bir üründür.

Forx5 Çayının zararları ya da ya etkileri var mıdır?

Böylesine şifalı bitkilerden oluşan Forx5 çayı zararlı değil tam tersine faydalıdır. Yine de kişinin bünyesine bağlı olarak, seyrek olsa da görülebilen bazı yan etkilerde çok nadirde olsa da gözlenmektedir.
Kusma, mide bulantısı ve kalp atışlarında hızlanma çok seyrek görülen yan etkilerindendir.

Bitkisel içeriğinde metabolizmayı hızlandırarak kilo verilmesini sağlayan Forx5 çayı; ciddi kalp damar rahatsızlıkları geçiren kişilerin bu ürünü doktorlarını danışarak kullanması önerilir. Ayrıca hamile kadın ve emziren annelerinde aynı hassasiyeti göstermesi ileride yaşanabilecek sıkıntıların önüne geçilmesi adına son derece isabetli olacaktır.

Öncelikle bu çayı kullanırken mümkün olduğunca, sigara, alkol ve kafein içeren ürünler kullanılmamaya çalışılmalıdır. Sigara tiryakisiyseniz, belki de sigarayı azaltmanıza hatta bırakmanıza bile vesile olabilir.

Forx5 Çayının Kullanımı

Bir tatlı kaşığı Forx5 çayı 10 ila 15 dakika demlenmeye bırakılır. Ürün tüketilirken bol bol su içmeniz tavsiye edilir. Demlenen çayımız, sabah kahvaltı etmeden, aç karnına tüketilmelidir. Çayın tadı beğenilmezse; çay demlenilmek yerine, bir küçük kâseye konulacak yoğurda karıştırılarak da kullanılabilir.

Bir ay düzenli Forx5 çayı kullanımı kişinin ayda 4 veya 5 kilo verdirmektedir.

5 YORUM

  1. For×5 çayını kullanmak istiyorum maalesef endişelerim var öncelikle öğrenmek istedim 14 aylık bebeğim vr emiyor onun için bu zararı olurmu

    • Hayır olmaz emziren anneler 3. Aydan sonra çayımızı kullanabilir. Benimle kilonu.forx5.ile.ver instagram hesabından iletişime geçebilirsiniz.

    • Merhabalar ben FORX5 genel merkezden özgecan konuyla alakalı size yardımcı olmak isterim 0530 774 56 ** den bana ulaşabilirsiniz.

  2. Sipariş verebilirmiyim?

  3. Kronik hastalar kullanabilirim tansiyon gibi kapsulu