7 Zeytin 1 İncir Nedir, Diyeti Nasıl Yapılır, Zayıflatır mı ?

7 Zeytin 1 İncir Nedir, Diyeti Nasıl Yapılır, Zayıflatır mı ?

Zayıflama üzerine çıkan ürünlerden 7 zeytin 1 incir nedir, 7 zeytin 1 incir diyeti nasıl yapılır, 7 zeytin 1 incir fiyatı ne kadar, 7 zeytin 1 incir kullananların yorumları ? Bu yazımızda tüm sorularınız hakkında detaylı bilgi vereceğiz..

7 Zeytin 1 İncir

Son dönemin en çok tercih edilen kürleri arasında ilk sıralarda yer alan 7 Zeytin 1 İncir kürü tamamen doğal bir kür olması ile öne çıkmaktadır. Yapılan bilimsel araştırmalar zeytin ile incirin beraber tüketilmesi durumunda ortaya çıkan mucizevi bir etkisi olduğunu ortaya koyarken zaten aynı durum Kuran-ı Kerim’de yer alan “Tin” suresi içerisinde de yer almaktadır.

Şifalı kürler arasında yer alan zeytin ve incir kürü zayıflamanın yanı sıra vücut için oldukça olumlu etkilere sahip olduğu için de zayıflamanın dışında farklı pek çok amaç içinde kullanılabilmektedir. Peki, 7 Zeytin 1 İncir nedir, nasıl yapılır, zayıflatır mı?

Gece Kızı Çayı Zayıflatır mı, Kullananların Yorumları?


Dr. Esat Başaran 7 Zeytin 1 İncir Fiyatı

 

7 Zeytin 1 İncir zayıflama ürünü satın almak için internet üzerinden biraz araştırma yapmanız gerekecek. Çünkü ürün aktarlarda vb. yerlerde satılmamaktadır. İnternetteki satıcılardan bazıları gittigidiyor, n11 gibi sitelerde de ayrıca 7 Zeytin 1 İncir adı altında sitelerde de satılmaktadır. Yalnız ürünün siparişini vermeden önce orjinalliğini teyit ettirin sonra siparişini verin.

Fiyatı konusuna gelince bazı sitelerde hapın kutusu 50 tl civarında iken bazı sitelerde 89tl gibi bir rakama satılmaktadır. 

 

7 Zeytin 1 İncir

7 Zeytin 1 İncir Nedir?

 

Yapılması en kolay olan diyetlerden biri olan 7 Zeytin 1 İncir kürü biri sabah biri akşam olmak üzere günde 2 kere 7 adet zeytin ve 1 adet incirin yenilmesi ile yapılan doğal bir kürdür. Bu kür yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kesinlikle doğal yani organik olan ürünlerle yapılmasıdır. Mümkünse kendi kurduğunuz zeytinler ve organik olduğunu bildiğiniz incirleri kullanarak bu kürü yapmanız gerekir.

Kürü uygularken önce zeytinin yenmesi, zeytinin yeşil zeytin mi yoksa siyah zeytin mi olacağı gibi sorular önemli değildir. Önemli olan zeytin ve incirin aynı anda yenilmesidir. Zeytin tüketen kişinin tercihine göre yeşil ya da siyah zeytin olabileceği gibi yine aynı şekilde incir zeytinden önce ya da sonra tüketilebilmektedir.

7 Zeytin 1 İncir Diyeti

Moringa Çayı Nasıl Kullanılır, Zayıflatır Mı, Kullananların Yorumları Nasıl?

Zayıflamak için 7 Zeytin 1 İncir diyeti yapmak isteyen kişilerin günde 2 kere düzenli olarak bu kürü uygulamaları gerekmektedir. Zayıflamak için yapılan kürün süresi 21 gündür ve bu süre boyunca bir gün bile ara verilmeden uygulanması zorunludur. 21 günlük sürenin dolmasının ardından en az 7 gün ara verilmeli, diyet için bu küre devam edilecekse bu sürenin dolmasının ardından kür aynı şekilde tekrar edilmelidir.

Sabah aç karnına 7 zeytin 1 incir tüketilmeli üzerine bol su içilmelidir. Yine akşamları da 7 zeytin ve 1 incir yenilerek günlük kür tamamlanmalıdır. Bu şekilde küre 21 gün boyunca devam edilir ve kür tamamlanır.

Kişiye Özel Sağlıklı Diyet Listeleri

7 Zeytin 1 İncir Zayıflatır Mı?

 

Aslında diyetin zayıflamaya en önemli katkısı kesinlikle tokluk hissi vermesidir. Özellikle de sabah aç karnına tüketilen 7 Zeytin 1 İncir kürünün ardından bol su içilmesi ile beraber gün boyunca tokluk hissi yaşanmakta, bu da az yemek tüketilmesini sağlayarak kilo verilmesini kolaylaştırmaktadır.

7 Zeytin 1 İncir kullanıcı yorumları incelendiğinde bu kürü diyet ile beraber uygulayan kişilerin oldukça iyi şekilde kilo verdikleri görülürken diyetle desteklenmeden ne yazık ki hiçbir etkisi olmadığı görülmektedir. Genelde bu kürü diyet yaparken açlıkla baş etmekte zorlanan kişiler yapmakta olup uygulanan kürün sağladığı en büyük avantaj uzun süre tokluk hissi vermesi ve bu sayede diyeti daha kolay bir hale getirmesidir.


Açlık Otu Kullananlar

Protelan Nasıl Kullanılır

6 YORUM

  1. Kuru incir olsa olurmu

  2. Yeşl mi siyah zeytin mi tuketmeliz fark eder mi

  3. küre başlarken zeytin çekirdekleri de yeniliyormu?

  4. Akşamları yemekten önce mi sonra mı yemek gerek

  5. Kaç saat tok tutuyo acaba