Kadınlar Zayıflamak İçin Neler Yemeli

Kadınlar Zayıflamak İçin Neler Yemeli

Kadınlar kilo vermek için hangi yiyecekleri bol tüketmeli

Kadınlar için mucizevi gıdalar aslında hormonal yapıyı ve en büyük problemimiz olan tatlı isteğini kesen gıdalardır. Bayanların çoğu özellikle regli dönemlerinde çok tatlı isterler. İşte bu dönemler için bizim vazgeçmeyeceğimiz çubuk tarçın ve kök zencefil bunun tazesi de olabilir imdadımıza yetişiyor.

Tabii ki bunların etkilerini bilmek daha çok kullanmaya gerektiriyor. O yüzden sizden ricamız muhakkak meyvenize, sütünüzü ve mümkünse yoğurdunuza toz zencefil ve toz tarçını ekleyin.

Karanfil Sindirim sistemimiz için en büyük yardımcılardan bir tanesidir. Dolayısıyla karanfil kullandığınız bir çay yine siyah çay içiyorsanız bunun için edemeyeceğiniz karanfil hem sindirim sistemimize yardımcı olacak hem de bağırsak şikayetinize.

Örneğin gazım var kendimi şiş hissediyorum gibi sıkıntılarınızı da giderecektir. Günlük işlerin alabiliriz çalışıyorsak işlerin yoğunluğundan dolayı kendimizi aç bırakabiliriz. Dolayısıyla bu hataya düşmeyelim mutlaka elimizde işyerimizde kendimiz için ara öğün alternatifleri hazırlamalıyız.

Bunlar bir kuru meyve, yaban mersini özellikle bayanların şeker kontrolü için bir numaradır ve yanında mutlaka kabuğuyla tutulmuş fındık, badem veya ceviz kullanmamız gerekir. Ama burada çok önemli bir kural var ki o da miktardır 5 fındık ve 1 yemek kaşığı ya da en fazla 2 yemek kaşığı yaban mersini yeterlidir yine en önemli metabolizmayı hızlandırıcı yeşil çay ve Yasemin karışımımızı da Bahsettiğimiz Çubuk Tarçın ve kök zencefil ile demleyip içerseniz Günde 4 bardak mutlaka tatlı ile ilişkileriniz verilecektir ve kilo kaybını da yardımcı olacaktır

Kadınlar kilo vermek için öğlen yemeklerinde neler tüketmeliler

Öğlen yemeği biraz daha enerji olarak azalmaya başladığımız ama muhakkak atlanmaması gereken en önemli ürünlerden bir tanesidir. Eğer biz bir ana öğün atlıyorsak bilin ki bir sonraki öğünde çok yiyeceğiz.

Ve muhtemelen aç olan metabolizma bunları çok daha fazla yağ olarak karnımızda sırtımızda ve belimizde depolayacak dolayısıyla mutlaka bir öğlen yemeği yemeliyiz. Öğlen yemeğimiz de eğer alternatif olarak salatalarımızı maruldan yaparsak krom içeriği yüksek olduğu için diğer göbek alternatifini kıyasla sizin özellikle ikindi saatinde tatlı istememenize yardımcı olacaktır.

Mutlaka bir sebze grubu ve bu sebzeler içerisinde de minyatür lahana dediğimiz Brüksel lahanaların eşlik etmesi çok önemli, yediğimiz ızgara biret olabilir, tavuk olabilir tavuğun bir porsiyonu bir avuç içi kadar bundan iki porsiyon alabilirsiniz.

Brüksel lahanası yanında son derece dengeli bir oyun olacaktır fakat bir diğer dikkat edilmesi gereken konuda sebzeler ve sebzelerde inülin dediğimiz bağırsak florası için çok önemli olan yer elması bayanların sağlığı gündeme geldiğinde bağırsaklar asla unutulmaması gereken bir gruptur.

Öğle yemekleri için alternatif olarak düşünülebilecek bir besindir ama bir günü tasarlarken şuna dikkat etmeniz gerekir Et grubunu bir öğünde yiyorsanız sebze grubunun öbür öğüne eklemeniz gerekiyor. Öğünlerde makarna yemek istiyorsanız öğlen tercih etmeniz karbonhidratı akşam almanız dan çok daha faydalı olacaktır.