Bölgesel Zayıflama Mümkün Mü?

Bölgesel Zayıflama Mümkün Mü?

Medya, televizyon ve internetin hayatımıza iyi entegre olmasıyla birlikte, modellerin ve fitness modellerinin bedenleri bilinçli bir şekilde zihinlere pompalanmaya başladı. Gün geçtikçe, iyi ve güzel vücut için standartlar bize yavaş yavaş uygulanmaya başlandı. Bu organlara sahip olmak için satılmaya çalışılan ürünler ve ilaçlar her zaman bu pozlarla pazarlanmaya çalışılmış, ancak spor yapmanın öneminden hiç bahsetmemiştir. Aslında, bu uzmanlar bu araçları spor için bir araç olarak kullanıyor ve bölgesel zayıflamayı mümkün gördükçe halkın umutlarıyla oynuyorlar.

Bölgesel Zayıflama Hiç Mümkün Değil mi?

Bilimsel araştırmaların çoğuna göre, kısmen, dikkate alınmayacak kadar küçük değil.

Eğer bireysel diyet ve antrenman programınız varsa, mümkün olduğunca yağ yakarak ve kas kaybetmeden, hatta kas inşa ederek kilo vermek mümkündür. Bu durumda, gövde filmi en kısa zamanda geri sarılacaktır. Yani;

Bel kemerinizde ilk defa yağ depoladıysanız, uzun süre kendinize dikkat etmediyseniz ve parmaklarınız yağ depolamamışsa, film iade edilecektir. İlk başta parmaklarınızın ilk başta incinmiş olduğunu fark edeceksiniz ve son olarak bel çevresi son yağ yakılacaktır. Tabii ki, göbeğiniz kilo alırken bir dereceye kadar büyüdüğünden, diyetinizin ilk günlerinden itibaren solmaya başlayacaktır.

Yani bölgesel yağ yakmak isteyenler hayatlarındaki şeylerin eskiden olduğu kadar eski olmamasını anlıyorlar. Daha düzenli bir yaşam, zamanınızı kaybetmeden daha düzenli bir diyet ve spor sadece bir bölgedeki yağdan kurtulmak için bir şans vermez, aynı zamanda er ya da geç fit, güzel ve sağlıklı bir vücut.

Bölgesel Zayıflama

Vücudun bel ve bacak kısımlarında, karnın doğumundan sonra karın, kalça, yanal bölge ve alt karnında biriken yağlardan kurtulmak artık bir rüya değildir. Doğru yöntem uygulandığında, doğal yollarla bile çok kısa bir sürede fazlalıklardan kurtulabilirsiniz.

Bölgesel yağ dokusunu kesmeden ve bu bölgeden çıkarmadan gerçek kalıcı bölgesel incelme mümkün değildir. Piyasadaki terapiler, inceltici masajlar bu ihtiyacın kalıcı bir çözümü değildir. En son teknolojik cihazlarla cilt altındaki cilt tabakası, cilde zarar vermeden mükemmel kontrol ile soğutulur ve dondurulur. Herhangi bir acı, incinme ya da ilaç ya da kimyasal madde olmadan, sorunlu bölgedeki kırık dokusunun vücudun doğal dolaşım sistemi tarafından atılması sağlanır. Bu tedavinin bir sonucu olarak, ilk seanstan sona kadar, kalıcı bölgesel muayeneyi fark edilebilir bir seviyede fark edebilirsiniz.

Radyo frekansı

Radyo frekans teknolojisi, vücut tarafından lenf kanallarından uzaklaştırılarak ısı ile parçalanmış diyet ve egzersiz dirençli lokalize yağ sağlar. Radyo dalgaları vücuttaki su molekülleri ve iyonlarını aktive eder (sodyum-potasyum-kalsiyum-magnezyum). Buradaki amaç, ısınan (tedavi edilen alan) alanın ısısını 41- 43 dereceye yükseltmektir (normal vücut sıcaklığı 36-37 derecedir). Deri sıcaklığı noktaya geldiğinde, altı bölgedeki deri sıcaklığı 50-55 dereceye ulaşır. Bu ısının vücudunda herhangi bir yaralanma veya hasar yoktur. Oksijen hücre içi difüzyon ısıtma ile arttırılır. Sonuç depolanan enerjinin metabolizmasını hızlandırır, lenfatik drenajı arttırır, yağ hücrelerini ve büzülmeyi azaltır.

RADYO FREKANSI kimler için kullanılır?

Edinilen olumlu etkilere bağlı olarak; Vasküler ve lenfatik dolaşımdaki endikasyonları yavaşlatan, kas gerginliğini arttıran ve lif yüzeyinden lif gerginliğini arttıran bir çözelti içerir. Kısaca özetlediğimizde;

Bölgesel lipitler yıkılır,

Selülit tedavisi

Sistematik lenfatik drenaj ve toksinlerin uzaklaştırılması.

Cildi sıkılaştırmak gibi durumlarda aktif hale getirilebilir.

Radyo dalgaları, yüzeyde bulunan dokuları ısıtıp, selülitin konduğu lipitlerin gizlendiği bölgede eşsiz ve eksiksiz bir görünüm ve kurutma sağlar.

Cildin kolajen üretimi radyo frekansı dalgalarıyla artar ve cilt gerilir.

İçinde kol ve bacak üzerindeki sarkıklıklardaki intra-klinik verilerden çok ciddi düzeltmeler gözlemlenmiştir.

Yüz bölgelerinde radyo frekans kullanım amacı, kolajen dokusunu uyararak bir yüz kaldırma etkisi yaratmaktır. Radyo frekans geçmişi kaldırma, ilk seansta görülebilen cildin görünümü ve ince çizgileri üzerinde bir etki yaratır.

Etiketler

Emirhan Cavak