%100 Zayıflatan Diyet

Zayıflama Kemeri ile Zayıflama

greckadiyeti

Zayıflama Kemeri ile Zayıflama

Günümüzün korkulu rüyalarından biri de fazla kilolardır. Fazla kilolarımız dan kurtulmak sanıldığı kadar da zor değildir. Çünkü fazla kilolar yavaş çalışan metabolizma sonucu alınır ve onlardan kurtulmak için de öncelikle yapılması gereken metabolizmanızı hızlandırmaktır.

 

Sağlıklı bir sindirim sistemine sahip olan kişilerde fazla kilo problemine çok nadir rastlanır. Sindirim sisteminiz iyi çalışıyorsa yediklerinizi kolay ve hızlı bir şekilde öğüterek kilo almanıza neden olmaz. Bu nedenle kilo problemlerinin temelinde yatan şey sindirim sistemi bozukluklarıdır. Evet sindirim siteminiz bozulmuş, sağlıklı beslenmek yerine sürekli hazır gıdalar yediniz ve doymak bilmediniz. Şimdi kafanıza bir şeyler dank etti ve ne kadar çok kilo aldığınızı fark ettiniz. O zaman harekete geçmenin zamanı geldi. Bu tabir aslında uygulama olarak da kullanılmakta. Yani gerçek anlamda harekete geçmekten söz ediyorum.

greckadiyeti  Zayıflama Kemeri ile Zayıflama 300 2

 

Fazla kilolardan kurtulmanın en temel yolu sindirim sisteminizi iyileştirmek demiştik, ikinci bir yolu ise hareket etmektir. Eğer sürekli sabit bir şekilde oturuyorsanız, günlük yürüyüş ve egzersizlerinizi yapmıyorsanız kilo vermek için uzun bir süre daha bekleyeceksiniz demektir. Çünkü kilonun düşmanlarından biri harekete geçmektir. Sağlıklı beslenme ve harekete geçmenin yanı sıra zayıflama kemeri ile kilolarınızdan kurtulmayı hızlandırabilirsiniz. Zayıflama kemeri metabolizmanızı hızlandırarak yağ yakmanızı kolaylaştırır ve böylece fazla kilolarınıza veda etmenizde en büyük destekçilerinizden biri olur. Zayıflama kemeri ile çok daha hızlı yağ yakabilirsiniz.

greckadiyeti
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Emzirmek Zayıflatır Mı

Doğum sonrası çocuğunuzu emzirmeye başlıyorsunuz peki emzirmek zayıflatır mı ? Anne sütü

0 5 11 Mart 2017
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM