Vibro Plate ile Zayıflama

Vibro Plate ile Zayıflama

Vibro Plate ile Zayıflama

Vibro plate seansı 10 dakika süren bir antrenmandır. Haftada 3 gün uygulanmaktadır. Antrenmanlar sayesinde vücut dayanıklılığı artar. Bu yöntemle yapılan 10 dakikalık bir çalışma klasik yöntemlerdeki 60-90 dakikalık bir çalışmaya eş değerdir. Esneme yeteneği artar, vücut dengesi artar. Antrenmanlar, kişisel koçlarla birlikte yapılmaktadır. Kişiye özel programlar gerçekleştirilir. Antrenman faydalarını 3 ya da 4. seansta göstermeye başlar. Her hafta düzenli olarak gerçekleştirilmelidir. Her hafta düzenli olarak ölçümler yapılmaktadır.

Her seans sonrası antrenman dereceleri artmaktadır. Eklem sakatlıkları riskini oldukça azaltmaktadır. Sırt ve bel ağrılarını azaltır, kan akışını arttırarak yağ yakımını kolaylaştırır. Aynı zamanda selüliti azaltmaktadır. Bunların hepsi 10 dakikalık çalışmayla gerçekleşmektedir. Yapılan egzersizler kasların gelişimini 3 kat arttırmaktadır. İlk olarak uzaya giden astronotların kas gücünü korumak için geliştirilen cihaz, daha sonra isteyenler tarafından fit kalmak, kilo vermek ve güçlenmek amaçlı kullanılma başlanmıştır.

 

Vibro Plate’in diğerlerinden farkı, titreşimlerle çalışıyor olmasıdır. Verdiği titreşimler sayesinde kas grubunun daha fazla çalışmasına sebep olmaktadır. Buda fazla yorulmadan kolay egzersiz yapmanızı gerçekleştirecektir. Fazla çaba sarf etmeden kolay kilo verirsiniz. Vibro Plate’ın farklı egzersiz hareketleri vardır. Her hareket farklı bir kas grubunu çalıştırmaktadır. Kol, bacak, kalça, bel, sırt gibi birçok bölgede çalışmanıza yardımcı olacaktır.

 

Spor yapmaya fazla vakit ayıramayanlar için 10 dakikalık egzersizlerle, istedikleri sonuçlara ulaşmalarına yardımcı olacak bir spor aletidir.