Ultrashape İle Zayıflama

Ultrashape İle Zayıflama

Ultrashape İle Zayıflama

Hızına yetişemediğimiz ve sürekli bir ilerleme içinde olan teknoloji, zayıflama sektöründe de gelişen, ileri düzeyde gelişmiş cihazlarla kendini göstermektedir. Yeni çıkan birçok zayıflama cihazı ile, fazla kilolarından bir türlü kurtulamayan birçok kişi, kilolarından kurtulmak için çareyi bu yöntemlerde arıyor. Genel olarak bu cihazlar, bölgesel zayıflamayı ve siluet tedavisini hedefliyor ve gerçekten bir uzman eşliğinde, doğru uygulanan tedaviler, ciddi olumlu sonuçlar verebiliyor.

 

Gelişen teknolojiyle beraber, zayıflama sektörüne giren tedavi yöntemlerinden bir tanesi de, ultrashape ile zayıflama yöntemi. Ultrashape ile zayıflama yönteminde, yoğunluğu yüksek olan bir ultrason enerjisi kullanılır. Kişinin deri altında toplanan yağ fazlalığını bu ultrason enerjisi ile ortadan kaldırmayı hedefleyen bir zayıflama metodudur. Kişide herhangi bir acı ve ağrıya yol açmadığı gibi, kişi seans sonrası günlük hayatına istediği gibi devam etme şansına sahiptir. Seans sonrası oluşabilecek hafif kızarıklıklar ve morluklar dışında, hiçbir yan etkisi gözlemlenmemiştir. Yöntemin yan etkisinin olmaması tercih sebeplerinden biridir.

 

Ultrashape ile zayıflama yönteminde, kol, bacak, basen, karın gibi bölgelerde biriken yağlar yok edilir ve aynı zamanda siluet tedavisi gerçekleştirilir. Yani bu yöntemde amaç kilo kaybı değil, bölgesel incelmedir. Kişinin durumuna göre değişmekle beraber, genel olarak 3 seans süren tedavi, 2.seanstan sonra kendini ciddi bir şekilde göstermeye başlar. İki haftada bir uygulanan seansların sonunda tedavi uygulanan bölgede 12 cm’ye kadar incelme sağlanabilir.