Miha Bodytech Antrenmanı ile Zayıflama

Miha Bodytech Antrenmanı ile Zayıflama

Miha Bodytech Antrenmanı ile Zayıflama

Miha Bodytech antrenmanı birebir antrenörlerle yapılmaktadır. Özel antrenman kıyafetleri giyilir ve size uygun egzersizler gerçekleştirilir. Bunun dışında kaslarınızı uyaran akımlar verilir. Antrenman süresi toplam 25 dakikadır. Isınma hareketleri ile başlanır, soğuma hareketleri ile bitirilir. Kaslarınızı güçlendirecek olan antrenmanlara akımlar da sırasıyla eşlik etmektedir. Hangi bölge çalıştırılıyorsa o bölgeye akımlar iletilmektedir. Antrenmanlar ve akımlar kişinin kapasitesine göre değişmektedir.

 

Miha Bodytech antrenmanlar, duruş bozukluklarına yardımcı olur, sırt ve bel ağrılarını giderir ve romatizmadan kaynaklanan sorunların tedavisine yardımcı olur. Bu tarz şikayetleriniz varsa, antrenman planlanması da buna göre gerçekleştirilmektedir. İlk seans sonrasında bile vücutta hafiflik ve rahatlık hissedilmesi mümkündür. Aynı zamanda vücutta enerji artışı da sağlamaktadır. Antrenmanı uygulayan kişinin herhangi bir vitamin, hormonel ya da herhangi bir sorunu olmadığı sürece hızlı bir şekilde kilo vermesi mümkündür. Kişinin kapasite ve ihtiyacına göre antrenman günleri haftada 1 veya 2 olarak değişmektedir. Herhangi bir yan etkisi olmadan, metabolizma hızlandırılıp yağ depolanan yerlerdeki yağlar eritilerek kilo verme sağlanmaktadır. Aynı zamanda kişinin kapasitesi de bu antrenmanlar sayesinde artmaktadır.

 

Miha Boddytech antrenmanları ile kaslar çok hızlı gelişir, kilo verme kolaylaşır, kas esnekliği artar ve dokular olduğundan daha iyi beslenir. Bu antrenmanda önemli olan vücudunuzun antrenmanlara uygun olmasıdır. Önceden olan bir egzersiz geçmişiniz var ise, akımlar ona göre değiştirilerek verilmektedir.