Işın Karaca Nasıl Zayıfladı?

Işın Karaca Nasıl Zayıfladı?

Işın Karaca Zayıfladı Ama Nasıl Kilo Verdi?

Ünlü sanatçı Işın Karaca’nın son görüntüleri herkesi şaşırttı peki kaç kilo verdi ve nasıl zayıfladı inceleyelim. Işın Karaca Nasıl Zayıfladı?

Kaç Kilo Verdi: 4 ay kadar kısa sürede 102 kilodan 70 kiloya kadar zayıflayan Işın Karaca nasıl zayıflamayı başardığına bakalım;

Işın Karaca Nasıl Zayıfladı: Mide küçültme kelepçe ameliyatı olan Işın Karaca genç kızlığından bu yana ilk kez bu kadar zayıf bir bedene sahip olduğunu dile getirdi. 38 bedene sığacak kadar zayıflayan ünlü sanatçı;

Bu ameliyat kolay değil, ben hala spora devam ediyorum, kendime özel hazırlanan kalorisi düşük ve sağlıklı diyet listesine uyuyorum, bu şekilde kilo verdim dedi.

Bir gazetede mayolu fotoğrafını gördükten sonra zayıflamaya karar veren Işın Karaca; kimse büyük beden olmak istemez fakat tüp kelepçe ameliyatı en son çözüm, öncesinde diyet ve zayıflama yöntemleri uygulamak en doğru sonuç olacaktır dedi.

2015 yılında diyetle beraber egzersiz hareketleri, spor, yürüyüş ve kalori takibini yaptığını söylüyor. Yeni halini görenler şokta.