Abtronix ile Hızlı Zayıflama

Abtronix ile Hızlı Zayıflama

Abtronix ile Hızlı Zayıflama

Abtronix bir zayıflama kemeridir. Abtronix ile kullanılan bölgede titreşimler sayesinde 1 dakika içerisinde 400 den fazla kas grubu çalıştırılmaktadır. Yapılan egzersizlere de destek vermektedir. Egzersiz yapılırken egzersiz etkisini 2 katına çıkartmaktadır. İstenilen sonuca daha hızlı ulaşmanızı sağlar. Üst ve orta karın, bel, alt karın, göğüs, kalça, üst bacak, dış bacak, kollar, omuzlar ve diz altı gibi bölgelerde etkilidir.

 

Abtronix kemerinin farklı kullanım alanlarından dolayı farklı boyutları da bulunmaktadır. Bel, karın, göğüs ve omuz kısımlarında daha geniş, kol ve bacak kısımlarında ise daha küçük kemerler kullanılmaktadır. Tüm bu bölgelerdeki kasları harekete geçirip, sıkılaşmasını sağlamaktadır. Hem önde hem arkada bulunan iletken yatıkları sayesinde iki farklı kas grubu çalıştırılmaktadır. 8 Farklı antrenman seçeneği ve 10 farklı yoğunluk ayarı bulunmaktadır. İstenilen masaj seviyesi seçilebilir. Günde 10 dakika çalışarak etkili sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır. Spor yapmak için vakit bulamadığınız zaman ya da iş dolayısıyla sürekli masa başındaysanız, sizin için doğru bir alettir.

 

İstenilen sonucu alana kadar devam etmelisiniz, ancak istenilen sonuç sonrasında her gün devam etmenize gerek kalmaz. Sonrasında haftada 2gün 2 kere çalıştırmanız formunuzu korumanıza yeterli olacaktır. Düzenli olarak çalışma sonrasında gözle görülür sonuçlar alabilirsiniz. Hızlı etki gösterip kasların oluşumuna yardımcı olacaktır. Ancak günde kullanmanız gereken maksimum süre 30 dakikadır. Gün içerisinde birkaç seans yapılabilir.