%100 Zayıflatan Diyet
protelan

Erkekler İçin Kilo Alma Yolları

protelan

Sağlıklı kilo almak için erkeklerin özellikle dikkat etmesi gereken öğünleri atlayıp atlamamasıdır. Eğer öğün atlanıyorsa kilo almak çok zorlaşacaktır. Çünkü zaten kilo almada olduğu gibi kilo vermede de öğün atlama süreci olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle tıpkı kilo vermede olduğu gibi kilo almada da dikkat edilmesi gereken en önemli husus ara öğünlerin atlanmamasıdır. İştah kapanmasına neden olabileceği için her öğünü atladığınızda bir diğer öğünde daha fazla iştahsız olabilme ihtimaliniz çok yüksek. Bu nedenle mutlaka ara öğün tüketimine dikkat edilmesi gerekir.

En rahat ve hızlı kilo almaya yardımcı olacak ara öğünlerde taze sıkılmış meyve sularıdır. Çünkü meyve suları meyvelere oranla çok fazla kalori içerir. 1 su bardağı meyve suyu hazırlamak için en az 6-7 porsiyon meyve sıkmak zorundasınız. Ve 6-7 porsiyon meyveden gelen enerjiyi aldığınızda çok yüksek bir enerjiye sahip olacaksınız.

protelan  Erkekler İçin Kilo Alma Yolları 320 280 2
protelan  Erkekler İçin Kilo Alma Yolları text reklam mobil

erkek kilo alma  Erkekler İçin Kilo Alma Yolları erkek kilo alma

Erkelerin metabolizması hızlı olduğu için besin alımlarınıda buna bağlı olarak daha fazla olması gerekir. Eğer sporcu bir erkekse protein alımında özen göstermesi gerekiyor. Burada önemli olan kiloyu nereden alacağıdır. Kiloyu yağdan değil kastan alabilmek için besin tekrarına dikkat etmeniz gerekiyor. Kilo alımında protein karbonhidrat ve yağ oranlarının dikkat edilerek hazırlanması gerek. Vücutta kas yapımını sağlayabilmek için Protein oranını düzgünce sağlamak gerekir.

protelan
protelan
protelan
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

protelan
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
2018-02-18 18:01:11
yorum ikonu
admin: hurma diyeti sayesinde kilo veren çok
2018-02-18 13:46:23
yorum ikonu
2018-02-13 14:18:46