Doğal Ev Yapımı Hızlı Kilo Aldıran İçecek

Doğal Ev Yapımı Hızlı Kilo Aldıran İçecek

Kilo alma sorunu olanlar için kilo aldıran içecek tarifi ile sizlere yardımcı olacağız. Kilo almak kilo vermekten daha zor bir durumdur.

Kilo almak için düzenli olarak yemeklerinizi ve ara öğünlerinizi tüketmeniz gerekmektedir. Kendinizi zayıf görüyor arkadaşlarınız arasında cılız ve zayıf gözüktüğünüzü düşünüyorsanız hemen kilo almaya başlayabilirsiniz. İçecek tarifimizi gün içerisinde ara öğünlerde tüketebilirsiniz.

Ayrıca kilo alma hakkında diyetler ve dağer karışımlar için sitemizin kilo alma kategorisini inceleyebilrisiniz : https://zayıflama.net/kilo-alma

 

Kilo Aldıran İçecek Malzemeleri

  • 1 adet muz ( muz seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli detay muzun yerli olması, ithal muz mümkün olduğunca almayınız. )
  • 2 su bardağı süt
  • 2 adet yumurta
  • 1 çorba kaşığı bal

İçeceğin üzeri için

  • Ceviz tozu (yaklaşık 2 çorba kaşığı)
  • Keçiboynuzu tozu

Kilo Aldıran İçecek Tarifi

Blender veya Miksere ilk önce muzu soyup atıyoruz. Sonrasında 2 su bardağı sütümüzü boşaltıyoruz. Sütlerden sonra içine 2 adet yumurtayı kırıyoruz. Son malzememiz olan balıda en az 1 çorba kaşığı olacak şekilde ekliyoruz, isterseniz miktarı biraz artırabilirsiniz.

Üzeri için hazırlayacağımız karışımıda Blender veya Miksere ekleyebiliriz. Bu tozlar aynı zamanda kanlanmayı da artırır yani kansızlığa da iyi gelmektedir. Tavsiyemiz karışımla beraber yapmanız. Bu işlemden sonra Blender veya Mikser çalıştırıyoruz.

Aklınıza yumurta tadı kokusu vs gelirmi diye birşey gelmesin hiçbir şekilde yumurtayu hissetmezsiniz. Karışımı ne kadar çok Blender veya Miksere de karıştırırsanız o kadar iyi olur tabi bu süreyi abartmamakda lazım 🙂

Kilo Aldıran İçecek Tarifi

kilo aldıran İçecek

Hazırlamış olduğunuz içeceği gün içerisinde tüketmenizi öneririz. Herşeyde olduğu gibi içeceğimizde de tazelik önemlidir. Bekletilen her ürün ilk tazeliğini tadını vermez.

Evde hazırlayabilieceğiniz doğal ve sağlıklı hızlı kilo aldıran içecek tarifimiz ile umarım sizde kısa sürede kilo almaya başlarsınız. Yorum, görüş ve sorunlarınızı bizlere yorum olarak iletebilirsiniz.