Göbek Eritme Yöntemleri

Göbek Eritme Yöntemleri

Göbek Eritme Yöntemleri

Yağlanmanın en kolay olduğu ancak bir o kadar da rahatsız verici olan göbek bölgesi eritilmesi için pek çok alternatif olan bir bölgedir.

Göbek eritme yöntemleri arasında en etkili olan direkt harekete dayalı olanlar olsa da tüketeceğiniz bazı besinlerle de göbeğinizi eritebilirsiniz.

Göbek bölgesinin eritilmesi için tek başına diyet yapmak yeterli bir yöntem değildir. Yapılacak diyeti göbek eritme kürü veya göbek eritme hareketleri ile desteklemek gerekmektedir. Yapılacak hareketler ve kürlerle ilgili ayrıntılı bilgi adresinde de ayrıntılı olarak bulunmaktadır.

Göbek Eritme Kürleri

Zayıflama yöntemi olarak kullanıldığı kadar göbek eritme yöntemleri arasında da kullanılan göbek eritme kürü, alkali beslenmeyi desteklemesi sebebiyle de tercih edilen zayıflama yöntemleri arasında yer almaktadır. Göbek eritilmesi için pek çok farklı kür tarifi yer alıyor olsa da, bunlar arasında en çok işe yarayan kürlerin başında yoğurt limon kürü gelmektedir.

Yoğurt Limon Kürü İle Göbek Eritme

Yoğurt diyeti olarak da bilinen yoğurt limon kürü, zayıflamak için ve göbek eritmek için kullanılmaktadır. Ancak en az 2 hafta süreyle kesintisiz olarak kullanılması gerekmektedir.

Yoğurt limon kürüne ait denenmiş ve oldukça başarılı olunmuş iki farklı kür tarifi yer almaktadır. Bunlardan biri, pul biberli yoğurt kürü olarak da bilinen ve pul biber, yoğurt ve limon konularak tüketilen karışımdır. İkincisi ise karaciğer yağlanmasını önlemesi sebebiyle kullanılan zerdeçalın yoğurt ve limon karışımına eklenmesi ile oluşan zerdeçallı yoğurt limon kürüdür.

Her ikisinin hazırlanışı ise birbirine benzemektedir. Yarım limonun suyunun 3 yemek kaşığı az yağlı yoğurt ile karıştırılması ile oluşan karışıma, 1 çay kaşığı eklenmesi ile pul biberli yoğurt kürü hazırlanır, yarım kay kaşığı zerdeçal konması ile de zerdeçallı yoğurt kürü hazırlanmış olur.

Yoğurt Limon Kürü Nasıl Tüketilmelidir?

Göbek eritme kürü olarak kullanılan yoğurt limon kürü, ister pul biberle ister zerdeçalla hazırlanmış olsun mutlaka yatmadan yarım saat veya 1 saat önce tüketilmeli ve tüketildikten sonra hiçbir şey yenmemelidir. Ancak yapılan bu kürler kesinlikle tek başına bir işe yaramamaktadır. Fayda sağlayabilmek için sağlıklı beslenmeye de dikkat edilmeli ve göbek eritme hareketleri ile de desteklenmelidir.

Göbek eritme yöntemleri ve daha nice zayıflama yöntemleri ile bilgileri bulabileceğiniz en kapsamlı internet sitelerinin başında gelen zayıflama.net sitesinde aynı zamanda, hangi yiyeceğin kaç kalori olduğu ile ilgili ayrıntılı bilgilere erişebilir ve bölgesel zayıflamanın tüm inceliklerini görebilirsiniz.

Etiketler