Yüz Gerdirme Diyeti Listesi

Yüz Gerdirme Diyeti Listesi

Yüz Gerdirme Diyeti Listesi Nasıl Yapılır?

Yüz gerdirme için artık bıçak altına yatmanıza gerek kalmayacak. Sizlere vereceğimiz diyet listesi ile istediğiniz yüz şekline sahip olabileceksiniz. Yüz gerdirme diyetini 3 gün süre ile uygulayabilirsiniz, daha sonra ise 10-15 gün ara vermeniz gerekiyor.

Yüz Gerdirme Diyeti için Sabah Kahvaltısı;

3 adet yumurtanın akı ve 1 tane de yumurtanın sarısından lezzetli bir omlet yapın. Yumurtaya alerjiniz varsa alternatif olarak 125 gram taze somon balığı tüketebilirsiniz. Buradaki amacımız fazla kalori almamaktadır, balık da sevmiyorsanız 100-125 kalori değerlerinde salam ya da sosis de tüketebilirsiniz. Meyve olarak da ince dilinmiş kavun veya 4-5 adet çilek tüketebilirsiniz.

Yüz Germe Diyeti için Öğlen Yemeği;

Yüz germe diyeti için öncelikli yemeğimiz yine balık olacak. Omega 3 bakımından zengin olan balık sayesinde sağlıklı bir şekilde incelebileceksiniz. 1 küçük kutu Dardanel ton, temin edemediyseniz yine 125 gram somon balığı veya sardalya tüketebilirsiniz. Balığın yanında yeşil salata yiyebilirsiniz, salatanızı lezzetli ve vitaminli hale getirebilmek için limon, zeytinyağı ilave edebilirsiniz. Yemekten sonra mevsim meyvelerden az miktarda tüketerek C vitamini de almanız gerekiyor.

Yüz Gerdirme Diyeti için Akşam Yemeği;

Yüz gerdirmek için diyet listesi uygularken 3 gün boyunca balıktan bıkabilirsiniz. Yine kendi seçeceğiniz ton balığı, somon veya sardalya balıklarından bir tanesini seçerek tüketin. Ayrıca küçük bir kase haşlanmış brokoli ve ıspanak yiyebilirsiniz. Kavun, çilek gibi sevdiğiniz mevsim meyvelerden çok az miktarda tüketmelisiniz.

Yüz Gerdiren liste için verdiğimiz diyeti uygulamadan önce düzenli olarak her öğüne başlamadan yarım litre su içmeyi ihmal etmeyiniz. İçtiğiniz su sayesinde açlık hissiniz azalacak ve daha az yiyeceksiniz. Bu 3 günlük diyet boyunca günde 2-3 litre su tüketmeniz gerekiyor.

Yüz gerdirme diyeti  listesi yapanlar konu altından yorumları yazabilirler.

Etiketler