Tarçınlı Su Diyeti

Tarçınlı Su Diyeti

Bir Çok Ünlünün de Yaptığı Yağ Yakıcı Tarçınlı Su Diyeti ile Haftada 5 Kilo Zayıflamak İstermisiniz ?

Tarçının yağ yakıcı etkisi sayesinde hazırlayacağınız içecekle vücudunuzdaki yağların erimesine katkı sağlamış olacaksınız. Sindirim sisteminin de düzenlenmesine katkıda bulunacak olan bu içecek sayesinde yedikleriniz vücudunuzda kalmayacak ve kısa sürede zayıflamaya başlayacaksınız.

Sindirim sistemi problemleri kilo aldıran en büyük etkenlerdendir. Sindirim sistemi problemini ortadan kaldırarak zayıflamanıza yardımcı olabilirsiniz. Zaten metabolizmanız yavaşsa ve sindirim sisteminiz çalışmıyorsa istediğiniz diyeti uygulayın olumlu sonuç almanız çok zordur.

Tarçınlı su içeceğini muazzam bir diyetle birlikte 2 hafta boyunca tüketenler 10 kiloya kadar zayıflayabildiklerini gözlemlemiştir. Siz de bu suyu tüketerek vücudunuzdaki fazla yağlardan kurtulabilirsiniz.

Tarçınlı Su Diyeti Nedir ?

Tarçınlı su aslında bizim beslenme programlarımızda genel itibari ile kullandığımız ya da kullanmamız gereken bir su çeşidi olmalıdır. Yani sadece diyet yaparken değil günlük normal beslenme süreçlerinde de içilmesi tavsiye ediler oldukça sağlıklı bir içecektir. Gelelim diyet yaparken tarçınlı tüketimine.

Tarçınlı SU Nasıl Yapılır ?

Yapılan tarçınlı su diyeti Ortalama 1 litre suya 4-5 tane çubuk tarçın atılarak 10 dakika kaynatılıyor. Üzerine isterseniz zencefil, zerdeçal, elma dilimleri, karanfil ekleyebilirsiniz; tamamen sizin tercihinize kalmış. Tarçının hem zayıflama hem de sağlık üzerinde çok ciddi yararları var. Ancak sadece tarçınlı su içerek zayıflamak mümkün değil.

Yani tarçınlı suyu yalnız içtiğinizde zayıflatmaz. Tarçınlı su diyetle birlikte tüketildiği zaman kesinlikle zayıflamaya çok ciddi etkisi vardır; çünkü tarçının insülin metabolizması üzerinde harika etkileri var.

Tarçınlı Su

Zayıflamak, fazla kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız sizin burada yapacağınız en güzel şey yaşam tarzınıza uygun bir diyet programı hazırlayıp yanında da tarçınlı suyu tüketmektir. O zaman olumlu etkisini mutlaka göreceksiniz. Bununla birlikte Bizim önerdiğimiz tarçınlı su çay formatındadır. Yani ortalama 1 gram kabuk tarçını rendeleyin kaynamış suyun içine 10 ya da 15 dakika bekletin günde 3 ya da 4 kere için.

Bunu her seferinde yenileyin, yani beklemiş tarçınlı çayı tekrar tekrar tüketmeyin. Hatta eğer tansiyon, şeker ve kalp hastalıklarınız yoksa buna yeşilçay da ekleyebilirsiniz.

Uyarı!!!

Eğer tarçına karşı alerjiniz vesaire varsa bunu kullanmanızı önermiyoruz. Ayrıca kronik hastalığı olanların da doktorlarına danışmadan herhangi bir kürü uygulamalarını tavsiye etmiyoruz.

Sitemizdeki Diyet Listelerine Göz Atabilirsiniz, Size Uygun Olanı Seçip Tarçın Suyu Desteğiyle İstediğiniz Kiloları Göreceksiniz : https://zayıflama.net/diyet-listesi

Etiketler