%100 Zayıflatan Diyet
protelan

Soğuk Lipoliz Nedir, Soğuk Lipoliz Fiyatı ve Yorumları

protelan

Soğuk Lipoliz Nedir?

Soğuk Lipoliz bir bölgesel zayıflama yöntemidir. Bizler Diyet yaparken diyete rağmen gitmeyen yağların özellikle karındaki kalçadaki yağların gitmesini sağlar.

Soğuk Lipoliz yöntemi kimlere uygulanır?

18 yaş grubu herkese uygulanabilir, doğum sonrası kilolar da özellikle çok kullandığımız bir yöntemdir. Soğuk Lipoliz kişinin herhangi birine ilaç kullanmasına gerek kalmadan bölgesel olarak yağları dondurarak her bölgede yüzde 30 kadar yağların gitmesini sağlar.

Yağlar Ne zaman Gider ?

Soğuk Lipoliz uygulandıktan 15 gün sonra etkisi başlar üç aya kadar yani 90 güne kadar devam eder. Kişi eğer pantolonlu giyerken taşan yağları varsa veya pantolonunu kalçalarından dolayı giremiyorsa özellikle kalça ve karın yağlarından kadınlarda ve erkeklerde çok kullandığımız bir yöntemdir. Güvenli uygulanan ve uygulama sonrasında herhangi bir ağrı sızı hissedilmeyen bir yöntemdir.

Diyet yaparken de uygulanabilir diyetten sonra da uygulanabilir her kilodaki kişiye uygulanabilir. Bunun nedeni ise eğer bel çevresi özellikle küçülürse kişi diyetini daha iyi yapar. Çünkü pankreası daha kontrol altına alınır vücuttaki insülin seviyesi dengelenir vücuttaki yağ miktarı azalınca.

Soğuk Lipoliz sonrası hasta klinikten sağlıklı çıkar ve herhangi korunması gereken hiçbir şey yoktur. Sadece bol lifli beslenir yapabildiği kadar bölgesel masaj yaptırırsa bu vücuttan biraz daha çabuk yağ hücrelerinin atılmasını sağlar. Bunun dışında herhangi korunması veya uygulanması gereken bir yöntem yoktur. Normal soğuk Lipoliz yöntemi bölgesel olarak hangi bölgeye uygulandığı ise bir tek kez yapılır.

Ancak yağların gitmesini kişi daha fazla istiyorsa yani daha fazla küçülmek daralmak istiyorsa 1 – 3 – 5 seans birer ay arayla aynı bölgede kullanılabilir. Kollarda, karında, kalçada, bel bölgesinde özellikle hanımlarda selülit için de ayrıca kullandığımız bir yöntemdir.

protelan soğuk lipoliz Soğuk Lipoliz Nedir, Soğuk Lipoliz Fiyatı ve Yorumları 320 280 13

Yoğunlukla kullanılan en güvenli yöntemdir güvenli olmasının nedeni de hiç bir ilaç veya hiçbirine kullanılmadan kişi tedavisini alır ve normal günlük yaşamına devam eder .

Soğuk Lipoliz Fiyatı

Bulunduğunuz ile, ilçeye vücudunuzda uygulatmak istediğiniz bölgelere göre fiyatlandırmalar vardır. Örneğin;

 • 3 Bölge için 800tl fiyat veren yerlerde var
 • Açılışa özel bölge başı 150tl olan yerlerde
 • tek bölge 400tl olan yerlerde

soğuk lipoliz yorumları soğuk lipoliz Soğuk Lipoliz Nedir, Soğuk Lipoliz Fiyatı ve Yorumları soguk lipoliz yorumlar

Soğuk Lipoliz Yorumları

 • ben uyguladım. çok rahat ve acısız. sonuçları görünce size gene yazarım
 • bugün ilk seansımı yaptırdım bende,etkisini gerçekten merak ediyorum ama ortam çok güzeldi,çok iyi karşıladılar..bol bol su içmem gerekiyormuş,sonuç için sabırsızlanıyorum
 • gerçekten sonuç alındğını duydum.
 • hafta önce işlem yaptırdım ve gerçekten gözle görülür bi sonuç aldım ama yemenize çok dikkat etmeniz gerekiyor  ve söyledikleri gibi bol bol su
 • geçen hafta işleme girdim. iki yan simitten şikayetciydim. yavaş yavaş farklılıklarını görmeye başladım. kesin sonuç için biraz daha zamana ihtiyacım var sanırım.
 • Muthis bi uygulama gobegimin alt kismindaki yaglar gitti simdi ust kisma uygulama yaptrmayi dusunuyorum suan yaptirabilirmiyim
 • ben 1 ay önce kırklareliinden uygulama için istanbula geldim ,ben yan simitlerimden şikayetçiydim..aldığım sonuçtan gayet memnunum, kesinlikle tavsiye ediyorum.
 • Spiral kullanıyorum. Özellikle karın bölgesine Soğuk Lipoz uygulaması sırasında bir sıkıntı yaratır mı?
protelan
protelan
protelan
 • Site Yorum

2 adet yorum var.

 1. Yüksel dedi ki:

  Soğuk kipoz ile ilgili fiyat bilgi alabilirmiyim

 2. Furkan dedi ki:

  Iyi günler soģuk lipoliz sormak istiyorim
  fiyatları örenebilirmiyim hani ben ögrenciyim ama kesin yaptiracam yani biraz uygun fiyat sölerseniz sevinirm

Bir yorum bırak

protelan
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
yorum ikonu
2018-04-25 01:11:41
yorum ikonu
2018-04-24 08:35:20
yorum ikonu
2018-04-22 18:45:24
yorum ikonu
2018-04-22 18:43:42
yorum ikonu
2018-04-21 10:46:37
yorum ikonu
2018-04-21 00:21:27
yorum ikonu
2018-04-20 20:34:09
yorum ikonu
2018-04-15 23:55:01
yorum ikonu
2018-04-15 23:54:20