Diyet Yapmak İstiyorum Ama Yapamıyorum Diyenler İçin Öneriler

Diyet Yapmak İstiyorum Ama Yapamıyorum Diyenler İçin Öneriler

İlk olarak, zayıflamanın kolay olmadığını anlıyoruz. Sadece bir hafta içinde kilo almak için yıllarca beklemek ya da sadece bir ay beklemek için yeterli değildir. Ayrıca, internette ya da internette radyoda izleyebileceğiniz zayıflama çayı, haplar, kurdeleler ve diğer birçok zayıflama ürünlerini de bulacaksınız. Eğer bu ürünler zayıflama açısından faydalı ise, basit bir mantık düşünürsek, yoldaki herkes fizikle model olarak seyahat ederdi. Birçok satın alınan ve satın alan bu ürünler pahalıdır. Bir kişi ürün alırken hızlı kilo verme arzusu vardır, ancak bu ürünler bu gerekliliği karşılayamaz. İyi bir plana, sağlıklı ve kalıcı bir kilo alma arzusuna ihtiyacınız olduğunu unutmamalısınız, aksi halde denge boşa harcanır, para boşa harcanır ve psikoloji kötü muamele görür.

Sağlıklı bir şekilde kilo vermeye başladığınızda, giymediğiniz bir elbiseyi veya pantolonu giymenin en büyük motivasyonu sizi bir sonraki seviyeye götürecektir. Bu süreçte, kendi amaçlarınızla hedefinize daha yakın, daha fazla motivasyon göreceksiniz. Doğru yolda olduğunuzu fark ettiğinizde, daha pozitif bir psikoloji bulacaksınız. Bu zihinsel farkındalık ve beslenme pratiği sizin için daha sürdürülebilir ve sürdürülebilir olacaktır.

3 Adımda Zayıflama Tüyoları

İlk hedefiniz: Nereye gittiğinizi bilmeden bir işe başlayamazsınız. Ardından, önce hedefinizi belirleyin. Amacınız ne yapmanız gerektiğini zaten gösterecektir. Kararınızı vermek için kısa bir süre içinde gelirseniz, herhangi bir fayda elde edemezsiniz. Kısa süreli edinim Yorgun veya yorgun iseniz, hasar olarak geri dönecektir. C 4-5 kg ​​hap ve hafta içi hapları, sigarayı bırakmak için bu işlemleri yaparken ve aynı zamanda sağlıklı bir diyetten uzak olacaksanız geri dönmeniz daha olasıdır. Bu yüzden daha kullanışlısın. Sabırlı olun, iyi bir diyet programına sahip olun ve yapabileceğiniz takdirde size yardımcı olacak bir diyet eğitimi alın.

Gazetelerde, düşük kalorili beslenme programları, web sitelerinde gördüğünüz sözde “diyet” asla alınmayacaktır. Bu yiyecek programları sizi acıktıracak ve su ve kaslarınızı kaybedeceksiniz. Yakılan vücut yakında bu programı terk edecek ve sonuçta yetersiz beslenme vücudunuzun değerinde dengeyi bozacaktır. Örneğin vücuttaki tek yönlü beslenme programları, vitaminler, mineraller, proteinler vb. Kusurlara yol açacaktır. Bu gıda programları ile tembel hissedeceksiniz. Tüm vücudun ve bazı beklentilerimizin olduğunu hatırlıyoruz: yeterli beslenme, egzersiz, dinlenme, vb. Vücut bir süre sonra bu programı sizinle birlikte tarayacak. Sadece su ve kas kaybını ve kaybını göreceksiniz. Bu kayıp size “yemek” verecektir! İlk olarak hoşlandığınız işaretler, ama açlık bedeni, o ağırlığa saldıran psikoloji ile doğrudan bir yağ olarak size geri dönecektir.

Sorulan ikinci soru, neden kilo vermek istiyorum? Ardından isteğinize değil “Kısa vadeli kilo, motivasyon kaybına bağlı mı?” Kendinize uzun vadeli motivasyonunuzu sürdürecek hedefler sorun. Geçen yıl satın aldığınız ancak bu yıl için erişilemeyen elbiseleriniz bunu yapacağız. Üniteyi kısa bir süre içinde saklayın, bir elbise giydiğinizde yiyecek programından kolayca ayrılma olasılığınız olabilir.

Ancak hastalıklar yoluyla sağlıklı bir diyette elde edebileceğiniz hedef, sizi daha uzun bir uyarana getirecektir. Örneğin, obezite zamanımızın hastalığının diyabet, hipertansiyon, hiperlipidemi ve kalp hastalığı gibi zorlu yaşam durumlarındaki etkilerinden kaynaklanabilir. Bu obezite olan insanlar için en kötü rüyadır. Aşırı kilolu bir insan yemek yemeyi sever ama bir süre sonra yemeklerin tadı sizi rahatsız eder.

Son ve en önemli nokta, sizi zayıflatmak için zihinsel anlamda kendinizi hazır hissetmenizdir. Her zaman yeni bir şey başlatırsan ve başarısız olursan iki şeyi düşünmelisin. Birincisi “ne kadar kilo vermeye hazırım”, ikincisi bunu yapamazsın ya da “Bu diyet bedensel formaliteye meydan okuyor” diyebilirsiniz.

Önceki yemek deneyiminizi düşündüğünüzde, kendinizi zorlayarak neden başarısız olduğunuzu bilmek çok faydalıdır. Daha sonra, sağlıklı bir beslenme programı izlediğinizde bu yeni tipiniz olacak, aynı olumsuz tutumları bulursanız, geleceğinizi yukarıdan, tam bir uyarımla göreceksiniz.

Etiketler

Emirhan Cavak