%100 Zayıflatan Diyet
protelan

Diyet Yapmadan Egzersizle Zayıflanır Mı?

protelan

Diyet yapmadan sadece egzersizle zayıflanır mı

Diyet yapmadan egzersizle zayıflanılmaz. Hiç egzersiz hayatımızda olmadan sadece diyet yaparak zayıflamak da doğru değildir. İlk zamanlarda diyet yaparken hiç egzersiz yapmadan belki kilo verebilirsiniz ama bir yerde vücutta direnç gösterdiğinde mutlaka egzersiz hayatınıza girmelidir.

Zaten bütün bunların yanı sıra egzersiz hayatımızda sadece diyet için değil sağlığınız için de var olmalı. Aslında bunların hepsi bütünsel bir sağlık kavramı olarak algılanabilir. Diyet yapmayıp spor yapan kişilerin hepsi mutlaka diyet yapmadığı için ve beslenme davranışı düzelmediği için bir gün tekrardan kilo almaya mahkumdur.

protelan diyet yapmadan sadece egzersizle zayıflanır mı Diyet Yapmadan Egzersizle Zayıflanır Mı? 320 280 2
protelan diyet yapmadan sadece egzersizle zayıflanır mı Diyet Yapmadan Egzersizle Zayıflanır Mı? text reklam mobil

Diyet yapmadan sadece egzersizle zayıflanır mı

Eğer egzersizi de hayatımıza davranış değişikliği olarak ve bütünsel bir kavram olarak devamlılığı ve süreci devam eden bir davranış değişikliği olarak sokmazsınız egzersiz bir gün hayatınızdan çıktığında kilo alırsınız . Diyeti de aynı şekilde hayatımızda bir davranış değişikliği olarak sokmadıysanız bir gün davranış değişikliğiniz ortadan kalktığında tekrardan kilo alırsınız.

Dolayısıyla ne diyeti egzersizden nede egzersizi diyetten daha doğrusu beslenme ve egzersiz kavramlarını birbirinden ayırmak tamamı ile yanlıştır. Bu iki kavram birbiri ile bütünsel sağlığın temelini oluşturur.

protelan
protelan
protelan
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

protelan
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
2018-02-18 18:01:11
yorum ikonu
admin: hurma diyeti sayesinde kilo veren çok
2018-02-18 13:46:23
yorum ikonu
2018-02-13 14:18:46