Kolay Diyet Listesi

Kolay Diyet Listesi

Çok az yemek yediğiniz halde kilo veremiyor musunuz? Kendinizi güzel hissetmek fit bir vücuda sahip olmak mı istiyorsunuz? Bunları sadece düşünmek zayıflamanız için yeterli olmuyor. Daha önce herhangi bir diyet programını uygulamadıysanız ya da ilk defa diyet yapacaksanız kendinizi kötü hissetmemek ve sağlıklı bir şekilde zayıflamak için kolay diyet listesi programlarını uygulayarak kendinizi yormadan diyet yapmaya başlayabilirsiniz. Uygun bir diyet programını seçtikten sonra unutmamanız gereken bir ka şey daha var. Yapacak olduğunuz diyet listesi için olumlu sonuçlar ile karşılaşmak istiyorsanız hangi diyet programını yaparsanız yapın spor ve egzersiz şart!

Sağlıklı Diyet Nedir?
Zindeliği sağlıklı bir biçimde korunmasını sağlayan besin düzenine diyet denir. Özellikle orta yaşa ulaşan insanlar kolay bir şekilde kilo almaktadır. Bunun önüne geçebilmek için sağlıklı bir diyet listesi uygulayarak fazladan almış olduğumuz kalorileri yakmamız gerekmektedir. Diyet; aç kalmak ya da sevdiğimiz gıdaları tüketmemek değildir.

Kolay Diyet Listesi
Sabah
İlk uyandığınızda metabolizmanızı hareketlendirmek için 1 bardak su için sonrasında kahvaltınıza başlayabilirsiniz. Kahvaltınızda kepek ekmeği, domates, salatalık, peynir zeytin gibi gıdaları tüketin.

Öğle
Öğle yemeğinizde proteini yüksek gıdalar tüketebilirsiniz öğle saatleri en heraketli saatlerimiz olduğundan dolayı hem vücudumuzun protein ihtiyacını karşılamış hem yediklerimizi eritmiş oluruz.

Akşam
Akşam yemeğimizi olabildiğince erken yemeliyiz. Akşam yemeğinde salatayı eksik etmememiz gerekiyor isteğiniz kadar salata tüketebilirsiniz. Akşam yemeğinizi yedikten sonra vaktiniz var ise yürüyüş yapmayı ihmal etmeyin. Gece kendinizi aç hissederseniz öncelikle 1 bardak su için suyu içtikten sonra aç olup olmadığınıza o şekilde karar verir çünkü size açlık hissini verdire sıvı ihtiyacınız olabilir.

Işın Karaca Nasıl Zayıfladı?
Işın Karaca mide küçültme ameliyatı yapmasına rağmen kendisine uygun bir diyet listesi hazırlayarak 4 buçuk ayda tam 32 kilo verdi. Yani öncelikli olarak ne yapmak istediğinize karar vermeniz ve kendinize bir hedef koyarak zayıflamak için mutlaka kendinize uygun diyet programına göre hareket ederek programı aksatmamanız gerekiyor.

Etiketler