Göbek Eriten, Eritme Diyet Listesi

Göbek Eriten, Eritme Diyet Listesi

Bölgesel zayıflama için göbek eriten diyet ile göbeği eritmek mümkün. Birçok kişinin diyete başlamasının asıl nedeni göbek ve basen bölgesinde biriken yağları eritmek içindir. Bunun için yoğun çaba gerektiren diyet programı uygulanır ve maalesef en son göbek bölgesindeki yağlar eritilmesi gerçekleşir. Göbek Eriten, Eritme Diyet Listesi

Kısa sürede göbek ve bel bölgesindeki yağları eritmek için, özellikle yapılan diyete ek olarak, egzersizlerle desteklemek gerekiyor. Aksi halde yapılan diyetlerde sadece yüz bölgesi ve az yağ bulunan bölgelerde zayıflama görülüyor. Ancak aşırı yağlanma bulunan bölümlerde zayıflama pek fark edilmiyor.

Bölgesel zayıflama için diyet programları uygulamadığınız sürece, istediğiniz bölgeleri dilediğiniz gibi inceltmek pek mümkün görünmüyor.Göbek eriten diyet için ufak bir araştırma yaptık ve sizler için göbeği eritmede kullanacağınız bir diyet listesi oluşturduk.

Burada bilmeniz gereken en önemli nokta, sadece besin öğelerini kısarak, bölgesel zayıflama mümkün değildir. Uygulamış olduğunuz diyet programınızı, incelten egzersizler ile desteklemelisiniz.

Göbek eritme diyet listesi: 21 gün boyunca uygulamalısınız, sürenin sonunda talimatlara uyduğunuz sürece göbek ve bel bölgenizin diğer bölgelere oranla, daha çok inceldiğini göreceksiniz.

Göbek Bölgesini İnceltmek İçin Spor ve Masaj Uygulamaları:

Sabah uyandığınızda 1 su bardağı limonlu su ve yarım tatlı kaşığı kadar bal ile güzelce karıştırıyoruz. İçerisine yarım limonu da sıktıktan sonra içiyoruz.

Ardından en az yarım saat, en fazla 1 saat olmak üzere tempolu sabah yürüyüşü yapmak çok önemli. Özellikle çok fazla ter atabileceğiniz diğer egzersizleri de uygulayabilirsiniz.

Sporun ardından alacağınız duş sırasında, göbek ve kalça bölgenizi kese ile yaklaşık olarak 5 dakika kadar sert bir şekilde fırçalıyoruz. Son olarak göbek, kalça ve basen bölgeleri için, göbek inceltici masaj uyguluyoruz. Bunun için, biberiye yağı, kekik yağı, melisa yağı ve susam yağını karıştırıyoruz. Hazırladığımız karışımı sorunlu bölgelerimize masaj yaparak uyguluyoruz.

Göbek Eriten Diyet Listesi: 3 Hafta uyguluyoruz.

Kahvaltı

1 Adet şeftali ve 1 adet kabuklu elma.

Ara Öğün

2 Saçak kadar dil peyniri.

Öğle

1 Porsiyon kadar göğüs tavuk eti ve mevsim yeşillikleri içeren salata, taze soğan ile birlikte.

  1. Ara Öğün

3 Adet pötibor biskuvi.

  1. Ara Öğün

1 Adet elma

Akşam

5 Yemek kaşığı kadar zeytinyağlı taze fasulye ve 1 dilim kızarmış ekmek ile mevsim yeşilliklerinden oluşan salata.

Gece Öğünü

Göbek eriten diyetin son günü. 1 Su bardağı kadar tarçınlı ılık hale gelecek şekilde ısıtılmış diyet süt. Ayrıca farklı günlerde olmak üzere, mısır püskülü çayı, yeşil çay, rezene çayı, avakado çayı, kiraz sapı çayı gibi zayıflatıcı ve metabolizmayı hızlandırıcı etkiye sahip çayları yağları eritme için tüketmelisiniz.

2 YORUM

  1. Kışın şeftali yerine hangi meyve olmalıdır

  2. Hergün taze fasulye değildir herhalde