Feridun Kunak Zayıflama, Diyet Önerileri

Feridun Kunak Zayıflama, Diyet Önerileri

Feridun Kunak Zayıflama ve Diyet Önerileri

Yaşımız ilerledikçe uyguladığımız diyet listesinin etkisi de azalıyor. Dr. Feridun Kunak tarafından verilen zayıflama önerileri sayesinde kilo vermeniz sandığınızdan daha kolay olacak.

Dr. Feridun Kunak Zayıflama İçin Öneriler

Normal zamanlarda tükettiğiniz yemeğin yarısı kadar yemelisiniz.

Yemeklerden sonra acıkırsanız kalorisi yüksek gıdalar tüketmek yerine 1 tane taze mevsim meyvesi yiyin.

İnsanların metabolizması akşam 6-7’den sonra daha yavaş çalışır. Bu yüzden akşam yemeğini erken saatte yiyin ve 7’den sonra acıkırsanız meyve atıştırın.

Yemekten önce içilecek ılık su hem sindirimi kolaylaştırır hem de açlık hissinizi azaltır. Her öğünden önce 2 bardak su içmelisiniz.

Açlığı bastırmak için uygulanacak etkili yöntemlerden biri de akupunktur.

Yukarıda belirilen kriterler sayın Feridun Kunak zayıflama ve diyet listeleri arasında uygulanması gereken yöntemlerdendir.

Dr. Feridun Kunak’tan Akupunktur ile Açlık Bastırma

Akupunktur yöntemi ile yapılacak masaj açlık hissinizin azalmasını sağlayarak az yemenizi sağlar.

Orta parmağınız ile kulağınızın üst iç kısmına bastırın, baş parmağınızla da kulağın alt-iç kısmına masaj yapmaya başlayın. Bu hareketi 2-3 dakika uyguladıktan sonra açlık hissinizin azaldığını fark edeceksiniz.

Avucunuzun baş parmak ve işaret parmağı arasındaki bölgeyi ovalarsanız da açlık hissiniz yok olur. Bu yöntem ağrıların tedavisi için de kullanılmaktadır.

Bölgesel Zayıflama Lapası Tarifi

Feridun Kunak, canlı yayında bir konuğunun 40 dakika 7 cm incelmesini sağlayan kil lapası tarifini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Malzemeler ve Hazırlanışı; 2 bardak kil içerisine 1 bardak demlenmiş yeşil çayı ilave ederek hamur kıvamına getirene kadar karıştırıyoruz. Daha sonra karışımın içerisine; 1’er yemek kaşığı, ozon yağı, portakal yağı, kakao yağı, biberiye yağı, pul biber ve üzüm çekirdeği yağını ilave ederek karıştırmaya devam ediyoruz ve zayıflama lapası hazır.

Uygulanışı; hazır olan karışımımızı elimizle ya da tahta kaşık yardımı ile incelmek istediğiniz veya selülitli bölgelere masaj yaparak sürün. Sürmüş olduğunuz bölgeyi streç ile kapatarak 40 dakika kadar beklettikten sonra çıkarın ve yıkayın.

Feridun Kunak’ın bu özel bölgesel zayıflama tarifi sayesinde kısa zamanda zayıflayacak ve selülitlerden kurtulacaksınız.

Kanal 7 televizyon ekibine bizleri bilgilendirdiği için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Etiketler

3 YORUM

 1. şerife demir

  çok kilom var ama doyma hissim yok

 2. sergen demir

  19 yaş yüzümde sivilceler var ne yaptımsa geçmedi

  • Hakan kapisiz

   Kil maskesi yap sergen reis haftada 1 kez. Bunu birkac ay uygula insaallah faidesi dokunacaktir. Cenabi hak sifalar versin