%100 Zayıflatan Diyet

Zayıflatan Oolong Çayı Nasıl Kullanılır?

Oolong-cayi
greckadiyeti

Oolong Çayı Zayıflatır mı, Nasıl Kullanılır?

Oolong çayı, yeşil çay ve siyah çay ile aynı şekilde ‘Camellia Sinesis’ bitkisinden elde edilmektedir. Kan içerisinde yer alan yağ miktarını düzenlemesiyle özellikle Uzak doğu ülkeleri başta olmak üzere zayıflamak için Oolong çayı tüketilmektedir.

Siyah çay ile aynı bitkiden üretilmesine karşın çok daha farklı bir fermantasyon sürecinden geçmekte ve bu nedenle sindirim sistemi üzerine olumlu etkileri bulunmaktadır. Oolong çayını www.oolongcayi.org adresinden temin edebilirsiniz.

Faydaları: Oolong çayı ile zayıflamak için yemeklerden sonra 1 fincan tüketmek gerekmektedir. Bu sayede yemeklerde alınan zararlı toksinler ve yağa dönüşecek olan besinlerin kolaylıkla parçalanması ve vücuttan atılması mümkün hale gelmektedir. Buda zayıflatır mı sorusuna olumlu olarak cevap vermektedir.

Oolong çayı nerede satılır: Oolong bitkisini tüm aktarlarda bulabileceğiniz gibi, farklı seferlerde farklı renk ve boyutlarda olduğunu göreceksiniz. Bu durum  başka ülkelerin farklı şekillerde işlemesinden dolayı meydana gelmektedir.

greckadiyeti oolong çayı Zayıflatan Oolong Çayı Nasıl Kullanılır? 300 2

Aktarlarda satılan Oolong bitkilerinin tadı farklı olacak olursa o zaman sahte olabileceğinden endişe edebilirsiniz.

Yan Etkileri: Şuan bilinen kötü bir yan etkisi bulunmuyor.

Nasıl Kullanılır ve Hazırlanışı

* 4 Kişinin rahatlıkla tüketebileceği oranda Oolong çayı demlemek için, yeterli miktarda suyu demliğe alıyoruz ve öncesinde demliğin dibini kaplayacak şekilde Oolong bitkisi yerleştiriyoruz.

* Ardından kaynamakta olan suyumuzu demliğin içerisine çok yavaş bir şekilde ilave ediyoruz. (Kabarcıklar oluşabilir bunları temiz bir kaşık ile almanız gerekmektedir)

* Demleme süresini kendi damak zevkinize göre farklı şekilde ayarlayabilirsiniz. Demleme süresi arttıkça çayın yoğunluğu değişecektir.

* Demliğin dibinde kalan çay en yoğun olan bölüm olduğu için tüm fincanlara eşit olarak bölüştürülmesinde fayda var.

* 1 fincan oolong çayı nasıl kullanılır: Yaklaşık olarak 1.5 çay kaşığı kurutulmuş Oolong bitkisi gerekmektedir.

greckadiyeti
  • Site Yorum

2 adet yorum var.

  1. Merve diyor ki:

    İyi günler bisey soracaktim bende oolong cayindan aldim henuz icmedim baska bir yerde ac karnina icilecegini soyluyor burda da yemekten sonra icin yaziyor hangisi doğru? Bilgi verirseniz sevinirim.

  2. Oolong diyor ki:

    Gerçekten başarılı ve satış sitemiz üzerinden sürekli talepte bulunulan bir ürün. Böyle bir sayfa hazırlandığı için site sahiplerine de teşekkür ederiz.

Bir yorum bırak

Emzirmek Zayıflatır Mı

Doğum sonrası çocuğunuzu emzirmeye başlıyorsunuz peki emzirmek zayıflatır mı ? Anne sütü

0 5 11 Mart 2017
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
2017-06-15 22:34:13
yorum ikonu
2017-06-14 11:37:16
yorum ikonu
Mizgin Çakar: Teşekkürler admin
2017-06-14 08:42:13
yorum ikonu
2017-06-12 17:23:13