%100 Zayıflatan Diyet

Tesbihte Estetik

tesbih2
greckadiyeti

Tesbihçilikte sanat ve estetik birbirinden ayrılamaz. Fildişi, mors balığı dişi, yılan ağacı, maun ağacı, oltu taşı, mercan ve deniz kaplumbağası kabuğundan yapılan modellerin her biri ayrı bir değer ve anlam taşır. Farklı teknikler şekilde yapılan tesbih çeşitleri tek tek dizilir ve hazırlanır. Günümüzde teknoloji sayesinde farklı ve kişiye özel modeller arasından online sipariş vererek ürününüzü kapınızdan teslim alabilirsiniz.

Müşterilerin 7/24 kesintisiz hizmet alabilecekleri bu avantajlı seçenek üzerinden hem kendinize hem de sevdiklerinize anlamlı bir hediye verebilirsiniz. Bu siteler sayesinde almak istediğiniz model ve taş hakkında fikriniz varsa fiyat bazında araştırmalar yapabilir ve ürün resimlerine ulaşabilirsiniz. Tesbih seçerken beğeni devreye girer ve özellikle oltu taşından üretilen modeller beğeni toplar. İşlemesi son derece kolay olan bu taş işlendikçe sertleşme özelliğine sahiptir. Kullandıkça parlayan bu taş ve gümüş aksesuarların birleşimi ile siz de kendinize özel bir model seçebilirsiniz.

gainpower  Tesbihte Estetik 300 4

Tesbih yapım aşamasında da sabır ve tevekkül ile ortaya çıkar. Her bir ürün ustasının karakterini yansıtırken kullanan kişinin de tarzını belirler. Pek çok şairin dizelerine konu olan tesbih günümüz modern erkeğinin de aksesuar olarak kullandığı ve yeri geldiğinde yüzük, kolye ve bileklikle takım yapıldığı son derece özel bir üründür. Online siparişler sayesinde tüm Türkiye’ye hizmet verilir ve kapıda ödeme seçeneği de sunulur. Siz de isminize özel bir tesbih sallamak isterseniz hemen sipariş verebilirsiniz.

greckadiyeti
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Emzirmek Zayıflatır Mı

Doğum sonrası çocuğunuzu emzirmeye başlıyorsunuz peki emzirmek zayıflatır mı ? Anne sütü

0 5 11 Mart 2017
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM