Bizi Unutmayın :)

Sertifika Programları Hakkında Merak Edilenler

sertifika

Sertifika programları, kariyer gelişiminde önemli bir rol oynuyor. Kendi işini kurmak isteyenler, kariyer hedefi olanlar ya da iş bulmak isteyenler için birçok fırsat sunan sertifika eğitimleri ile katılımcılar ilgi duydukları alanda uzmanlaşma imkanı buluyor.

Sertifika Programları Neden Önemli?

Akademik eğitim, günümüzde iş dünyası için gerekli yeterliliği sağlayamıyor. Yüzlerce aday arasından öne çıkmak ve fark yaratan çözümler üretebilmek için ise adayların akademik eğitiminin yanı sıra, sahip oldukları nitelikler önem kazanıyor. Şirketler, teknik bilginin yanı sıra, deneyimi de olan, özgün fikirlere sahip, nitelikli ve fark yaratabilecek personellere önem veriyor. Bu noktada sertifika programları, adayların özgeçmişinde yer alan önemli detayların başında geliyor.

Sertifika Programları

Yönetim, finans, insan kaynakları, pazarlama, satış ve e-ticaret alanlarında sahip olunan akademik eğitimin yanı sıra, kişisel kazanımlar önem kazanıyor. Adayların sahip olduğu sertifikalar, işe alım sürecinde önemli bir yere sahip olduğu gibi, hali hazırda bir şirkette çalışmakta olan personellerin edindiği sertifikalar da terfi etme şansını artırıyor.sertifika  Sertifika Programları Hakkında Merak Edilenler sertifika

Sertifika Programları Kimlere Hitap Ediyor?

Çalıştığı alanda uzmanlaşmak isteyen ve kariyer hedefi olan personellerin özgün teknikler ve stratejiler edinmesini sağlayan sertifika programları, iş arayan adayların da daha kolay iş bulmasını sağlıyor. Ayrıca kendi işini yönetenlerin de, işlerini geliştirmelerine büyük yarar sağlıyor. Bu nedenle, gerek yeni mezunlar gerekse profesyoneller sertifika eğitimlerine büyük önem veriyor. Çalıştığı alanda uzmanlaşmak, işini geliştirmek ya da kariyer yapmak isteyenlere hitap eden sertifika programları hem teknik hem de uygulamalı bilgi sunduğundan, katılımcıların ihtiyaçlarını doğru şekilde karşılıyor.

Sertifika programları İstanbul gibi rekabetin hem iş bulma hem de terfi etme sürecinde oldukça fazla olduğu bölgelerde daha büyük önem taşıyor. Büyükşehirlerde ya da büyük ölçekli şirketlerde çalışmak isteyenler sahip oldukları sertifika programları ile hedeflerine daha kısa sürede ulaşıyor.

IBS Türkiye Sertifika Eğitimleri

Dünyanın birçok bölgesinde iş dünyasına yönelik bireysel ve kurumsal sertifika programları sunan İBS Türkiye, düzenlediği eğitimler ile katılımcıların donanımlarını artırıyor ve çalıştıkları iş alanında daha nitelikli hale gelmelerine yardımcı oluyor. IBS Türkiye sertifika programları ve eğitim içerikleri hakkında detaylı bilgi edinmek için ibsturkiye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazı 113 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Maydanoz ve Lahana Suyu Zayıflatır

Siz sağlıklı yaşayan takipçilerimiz için bugünde Maydanoz  Suyu Zayıflatır mı ve Lahana Suyu

2 34 9 Kasım 2016
Facebookta bizi bulun
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM