Terörü Lanetliyoruz...!

Çin Takvimi gerçek mi

hamile
greckadiyeti

Çin Takvimi
Günümüzde birçok insan evlenip çocuk sahibi olmak için çabalıyor. Bazılarında bu hemen olsa da bazı kişiler genetik veya ailesel sebeplerden dolayı hamile kalmakta zorluk çekiyor. Hamile kaldıklarında ise hemen başlayan heyecan acaba çocuğumuz erkek mi yoksa kız mı olacak heyecanına bırakıyor yerini. Sizlerde bunu önceden öğrenmek için her ne kadar bazılarının batıl inanç olarak adlandırdığı Çin takvimi aracılığı ile bunu öğrenmek mümkün. Bu sayede büyük ölçüde çocuğunuzun cinsiyetini öğrenebilirsiniz. Tıp çocuğunuzun cinsiyetini öğrenmek için sadece belirli zamanlarda çare bulabiliyor onun dışında belli bir aşamaya gelmeden bunu göremiyorsunuz, bu gibi durumlarda bu yöntemlere başvurarak önceden bir tahminde bulunabilirsiniz.

gainpower  Çin Takvimi gerçek mi 300 4

Çin Takvimine Göre Bebeğinizin Cinsiyeti Nasıl Belirlenir ?
Bebeklerin cinsiyeti konusunda daha öncede belirttiğimiz gibi tıp sadece belirli bir süreye kadar yardımcı olabiliyor onun dışında beklemekten başka çareniz bulunmuyor. Ama biz sabırsızlanıyoruz ve öğrenmek istiyoruz derseniz size Çin Takvimine göre bir yöntem önerebilirim.

Hamilelik belirtileri eğer sizi ilk olarak 21 yaşında başladıysa çocuğunuz büyük ihtimal kız olmaktadır.
Çin takvimi sayesinde cinsiyet dışında gebelik hesaplama gibi uygulamaları da kolaylıkla yapabilirsiniz. Gördüğünüz gibi geçmiş yıllardan beri birçok insan bu yöntem ile önceden çocuklarının cinsiyeti belirleyebiliyor. Sizlerde herkes gibi bu uygulama sayesinde çocuğunuzun cinsiyeti hakkında bilgi sahibi olup isim düşünmeye başlayabilirsiniz. Hamile olduğunuzu hissettiğiniz an hemen sitemize girip detayları inceleyin.

greckadiyeti
Bu yazı 162 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
2017-02-17 23:54:37
yorum ikonu
2017-02-17 23:00:45
yorum ikonu
admin: hurma diyetinin öneriyoruz herkse sonuçlardan memnun : http://xn--zayflama-vkb.net/diyet-listesi/haftada-kilo-verdiren-hurma-yogurt-diyet-ender-sarac.html
2017-02-16 21:09:20
yorum ikonu
2017-02-15 14:12:05