Bizi Unutmayın :)

AVRUPA YOLCUSU KALMASIN

avrupa

Yurtdışı turları yaygınlaştı. Artık yurtiçi turlar ile neredeyse aynı fiyatlara yurtdışına keyifli ve eğlenceli turlar düzenlenebiliyor. Şüphesiz ki yurtdışı turları içerisinde en çok tercih edilen kıta da Avrupa’dır.

Avrupa turları gerek kısa mesafede olması, gerekse de kültürel açıdan keşfedilmeyi bekleyen yapısı ile tercih sebebi olmaktadır. Ekonomik Avrupa turları için ise önerilen, vizesiz turları tercih etmektir.

Vizesiz Avrupa turları için tercih edebileceğiniz ülke sayısı sanıldığı kadar az değildir. Vize sorunu olmayan ve gün geçtikçe aralarına yenilerinin eklendiği Avrupa ülkeleri; Sırbistan, Karabağ, Makedonya, Rusya, Ukrayna, Bosna Hersek, Moldova, Arnavutluk, Beyaz Rusya (Belarus), Kosova ve Vatikan’dır. Avrupa turları, 2016 tatil planlarınızı yaparken hesaba katmanız gereken önemli bir çeldirici düşünce olabilir.

Eğitim ve dil geliştirme için de eşsiz bir fırsat olan avrupa seyahatleri öğrencilerin de gözdesi olmaya başlamıştır. Çeşitli öğrenci değişim programlarını kaçıran veya bu programları tercih etmeyen öğrenci Avrupa turları ile bunun üstesinden gelebilmektedir.avrupa  AVRUPA YOLCUSU KALMASIN avrupa

Çeşiti avrupa turları fırsat kampanyalarını takip etmek hem daha ucuz hem de kaliteli bir tatil için fayda sağlayabilir. Yine erken rezervasyon ile Avrupa turları için de inanılmaz uygun fiyatlara tatil yapma imkanı bulabilirsiniz. Güzel bir deneyim olmasının yanı sıra insanlık bilinci ve kültürel farkındalığın artması için önemli bir yere sahip olan Avrupa turları uygun fiyatlarla birleştiğinde adeta birer davetiye niteliği taşımaktadır.

Paris’ten bir kartpostal, Barcelona’da bir futbol maçı, Roma’da bir opera veya Londra’da bir konser artık yüksek maliyetler gerektirmeyen keyifli alternatiflerdir. Bunun için doğru bir seyahat acentesi ile güzel planlanmış bir tatil tek ihtiyacınız olan şey.

Avrupa turları kaliteli bir seyahat acentesiyle daha da kaliteli hale gelmektedir. Bu noktada sektörün öncüsü ve yön vericilerinden biri olan Jolly Tur eşsiz bir Avrupa tatili geçirmeniz için gereken tüm personel, ekipman, anlaşmalı otel ve profesyonel hizmetiyle tercih sebebiniz olabilir.

Bir Bosna atasözü şöyle der: “Seyahatin önündeki tek engel kapı eşiğidir.” Dünya’nın geri kalanını görmek için hayatınızın geri kalanından ufacık bir zaman ayırmak keyif verici olacaktır.

Bu yazı 120 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Maydanoz ve Lahana Suyu Zayıflatır

Siz sağlıklı yaşayan takipçilerimiz için bugünde Maydanoz  Suyu Zayıflatır mı ve Lahana Suyu

2 34 9 Kasım 2016
Facebookta bizi bulun
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM