%100 Zayıflatan Diyet

Hypoxi ile Zayıflama

Hypoxi ile Zayıflama
greckadiyeti

Hypoxi ile Zayıflama

Hypoxi bölgesel zayıflama yöntemlerinden biridir. Oldukça etkili bir yöntemdir. Beslenme ve spor eşliğinde verilen kilolar her zaman istenilen bölgeden olamayabilir. Bu durum kişinin vücut yapısına göre değişmektedir. Herkes düzgün bir fiziğe sahip olmak ister. Bu isteğini zahmetsizce karşılayabileceği bir yöntemdir. Vücuttaki yağlar çabuk bir şekilde vücuda yerleşir. Hypoxi egzersiz ile terapiyi birleştiren bir yöntemdir. İstenilen bölgede kan dolaşımını hızlandırır ve bunu egzersiz ile destekler. Yağlar kan dolaşımı ile atılmaktadır. Bu nedenle oldukça etkili ve sağlıklı bir yöntemdir.

 

gainpower  Hypoxi ile Zayıflama 300 4

İşlem farklı pozisyonlarda uygulanmaktadır. Oturarak, yatarak, koşarak farklı bölgeler çalıştırılmaktadır. Özel kıyafetler yardımıyla yağ yakımı hızlandırılır. Basenler, bacak ve kalça bölgelerinde oldukça etkilidir. Aynı zamanda selülit tedavisi olarak da uygulanmaktadır. Selülitleri yok edip düzgün bir kalçaya sahip olmanızı sağlar. Bu yöntemde hedef bilinçsiz kilo kaybı yerine, doğru bölgelerden yağ yakımıdır. İstenilen ölçülere gelinene kadar yakılan yağ size kiloda kaybettirecektir.

 

Hypoxi size kısa sürede sağlıklı ve bilinçli incelme sağlayacaktır. İncelmek için aç kalmanıza ya da bilinçsiz ağır sporlar yapmanıza gerek kalmadan hem kilo vermenizi hem de incelmenizi sağlayacaktır. En büyük avantajı da kalıcı bir incelme sağlamasıdır. Hypoxi merkezlerinde kişiye özel programlar oluşturulmaktadır. Haftada 3 gün toplam 12 seanstan oluşan 1 aylık bir program ile bir bedene kadar incelmeniz mümkün. Bu durum kişinin metabolizmasına, cinsiyetine ve yaşına göre farklılık göstermektedir.

greckadiyeti
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Emzirmek Zayıflatır Mı

Doğum sonrası çocuğunuzu emzirmeye başlıyorsunuz peki emzirmek zayıflatır mı ? Anne sütü

0 5 11 Mart 2017
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM