%100 Zayıflatan Diyet

Makarna Kaç Kalori?

Makarna Kaç Kalori
greckadiyeti

Makarna Kaç Kalori?

Merhaba bugün özellikle çok tüketilen makarnanın vereceği kalori hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Bir çok kişinin sürekli aratıp bilgi edindiği bu konuyu detaylarıyla birlikte sizlere açıklayacağız.

Öğrenci evlerinin vazgeçilmezi ve ev hanımlarının kolaylık sağladığı için kısa sürede yaptığı yemeğin adıdır aslında makarna. 🙂 Sizlerde öğrencilik yaptıysanız ucuz olduğundan dolayı sürekli tükettiğiniz vakitler olmuştur. Fakat ya ondan sonrası? Kilo aldınız mı verdiniz mi kaç kalori aldınız, bunlar her bünyeye farklı bir gelişme gösteriyor olabilir. Biz sizlere kanıtlanmış bir kalori belirteceğiz.

gainpower Makarna Kaç Kalori? Makarna Kaç Kalori? 300 4
Makarna Kaç Kalori Makarna Kaç Kalori? Makarna Kaç Kalori? makarna kac kalori

Makarna Kaç Kalori

100 gram makarnanın kalori oranı 366 kcal olarak hesaplanmıştır. Buna göre tüketimlerinizin ayarlamasını yapmanız gerekiyor. Makarna özellikle zengin bir tahıl olarak göze çarpıyor. Ve B vitamini içermektedir.

Makarnanın diğer besin değerleri hakkında bilgi öğrenmek isterseniz kısaca onlar hakkında da sizlere bilgileri sunalım. Vereceğimiz tüm değerler 100 gram üzerinden hesaplanmıştır. Karbonhidrat (g)   72 , Protein (g) 8.9 Yağ (g) 5, Sodyum (g) 367 olarak veriler sunulmaktadır. Aklınıza takılan noktalar olursa yorum olarak bize yazabilirsiniz.

Konumuzu şu cümleyle bitiriyoruz. HER ŞEYİN FAZLASI ZARARDIR!

greckadiyeti
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Emzirmek Zayıflatır Mı

Doğum sonrası çocuğunuzu emzirmeye başlıyorsunuz peki emzirmek zayıflatır mı ? Anne sütü

0 5 11 Mart 2017
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM